Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікування облисіння у чоловіків

Лікування облисіння у чоловіків

Додано: 02.09.14
Лікування облисіння у чоловіків
Лікування облисіння у чоловіків останнім часом стало реальним. Зараз зупинити і уповільнити випадання волосся, а також відновити втрачені волосся, можливо за допомогою сучасних лікарських засобів та хірургічних маніпуляцій.
Рекламовані засоби не завжди виправдовують очікування. Лікування облисіння у чоловіків включає як медикаментозні препарати, так і народні засоби.

Медикаментозне лікування

Препарат Міноксидил наносять на голову до двох разів на добу. Саме засіб призначений для лікування гіпертонії, а ріст волосся - це побічний ефект, який став корисним. Як тільки припиняють користуватися лосьйоном, лікувальний ефект зникає.
Фінастерид - ліки, які потрібно приймати у вигляді таблеток. Воно блокує дію чоловічих статевих гормонів. Використання препарату у великих дозах зменшує в розмірах передміхурову залозу з аденомою. Фінастерид припиняє втрату волосся і сприяє росту нового волосся на голові після півроку застосування. Лікування необхідно тривалий для того, щоб підтримати лікувальний ефект.Хірургічне лікування облисіння у чоловіків

За допомогою пластичної хірургії можливе заміщення втрачених волосся.
Трансплантація - переміщення нечутливих волосся з потилиці на маківку. Це доцільно у випадку облисіння на передній волосистої частини голови.
Редукція скальпи застосовується для чоловіків з невеликою лисиною.
Клаптева пластику являє собою розтягування ділянки шкіри з наявними на ній волосками. Застосовується при невеликій площі облисіння.Лікування облисіння народними засобами

Однією з причин випадіння волосся є погіршення кровообігу в волосяних фолікулах. Тому лікування облисіння у чоловіків можна почати з масажу голови. Масажувати можна руками, спеціальним массажером або гребінцем.
Популярний рецепт від облисіння - мити голову настоєм з чорного хліба і окропу.
Посилює і прискорює ріст волосся на голові настоянка з червоного гіркого перцю.
Ефективний засіб від випадіння волосся представляє суміш з меду і цибулі. Натерту цибулю змішують з медом і отриману суміш втирають в коріння волосся. Тримають протягом сорока хвилин під плівкою і рушником. Миють голову по закінченні процедури без мила. Періодичність процедури - два рази на місяць.
Лікування облисіння у чоловіків можливе з використанням суміші оцту, кропиви і води. Цей склад зміцнює коріння волосся. Втирають суміш коріння щодня протягом тижня на ніч.