Корисні поради
на всі випадки життя
» » Відбілювання зубів домашніми засобами

Відбілювання зубів домашніми засобами

Додано: 02.09.14
Відбілювання зубів домашніми засобами
Білосніжна посмішка - це не тільки красиво, це ще й показник здоров'я людини, який надає впевненість і підвищує самооцінку. Відбілювання зубів домашніми засобами - економічно вигідний спосіб. Адже для отримання бажаного результату не потрібна витрата величезних сум і відвідування стоматологічних кабінетів.
Як відбілити зуби, при цьому, не нашкосмши? Для початку потрібно переконатися в стані емалі, наскільки товстий шар і на рівні самого жовтого нальоту. Якщо наліт глибокий, домашні спобличчя вам не підійдуть.

Відбілювання зубів домашніми засобами (аптечки)


При відбілюванні зубів домашніми засобами слід переконатися, що у вас немає підвищеної чутливості зубів, алергії на перекис водню, карієсу, проблем з емаллю. Якщо все в порядку, тоді - за справу!
Найпоширенішим і простим, але в теж час безпечним способом стоматологи вважають столову соду. Їй можна просто розтирати зуби змоченою зубною щіткою або змішати її із зубною пастою, для подвійного ефекту.
Хорошим відбілюючим засобом є перекис водню, яку можна також додавати в їдальню соду або зубну пасту. Результат ви отримаєте негайно, однак при цьому, можливо, збільшення чутливості зубів через попадання перекису в область нервів.
Варто зауважити, що подібну процедуру слід виконувати дуже часто - емаль ж не залізна.
Медики радять для відбілювання активоване вугілля - універсальний засіб домашньої аптечки. Вугілля слід дуже дрібно потовкти, великі гранули можуть нашкодити зубам, нанести на вологу щітку і провести процедуру чищення зубів. Потім добре прополоскати і для закріплення результату почистити зуби звичайною пастою.
Полоскання рота кожен день розчином води з морською сіллю допомагає не тільки відбілити зуби, але і зміцнити ясна і боротися з карієсом.

Відбілювання зубів домашніми засобами (з городу)


Мало хто знає, що ягоди, зокрема полуниця і суниця, містять натуральні відбілюючі мікроелементи. М'якоть потрібно наносити пасту на зуби. Обов'язково після цієї смачної процедури слід почистити зуби фторовмісною пастою, зважаючи на присутність в ягоді цукрів і кислот, що роз'їдають емаль.
Про цілющі властивості березового соку відомо давно. Настій із березового листя, близько двох разів на день, добре відбілити зуби. Здорова усмішка вимагає роботи над собою. Головне правило, якого слід дотримуватися в відбілюванні зубів домашніми засобами - це не нашкодити, уникаючи сумнівних експериментів, і ваші зуби скажуть «спасибі».