Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чайне дерево для відбілювання зубів

Чайне дерево для відбілювання зубів

Додано: 02.09.14
Чайне дерево для відбілювання зубів
Відбілювання зубів є найбільш популярною темою обговорення на косметологічних форумах. Використання традиційних засобів для відбілювання зубів, таких як сода і перекис водню, травматично для слизової оболонки ясен і порожнини рота взагалі. Чайне дерево для відбілювання зубів, а саме його екстракт у вигляді ефірної олії, являє собою ідеальний варіант.
Чайне дерево застосовується в медицині як противірусну, антисептичний і протигрибковий засіб. Потрапляючи в порожнину рота, воно створює несприятливе середовище для патогенних агентів, здатних викликати такі захворювання, як пародонтоз, карієс, гінгівіт.

Процедура відбілювання зубів маслом чайного дерева


Перед початком відбілювання необхідно почистити зуби. Потім промити зубну щітку і капнути на неї кілька крапель олії чайного дерева. Чистити зуби маслом протягом двох хвилин. Після чистки у роті можна відчути легке оніміння і специфічний запах. Перші результати можна помітити вже через тиждень застосування процедури по відбілюванню зубів: вони стають значно світліше. Крім того, перестають кровоточити ясна, зменшуються явища зубного каменю.
Чайне дерево для відбілювання зубів застосовується в дозах, що не перевищують дві краплі ефірного масла на щітку для однієї чистки. Після проведення безпосередньої процедури необхідно ретельно прополоскати рот до повного зникнення присмаку масла. Варто мати на увазі, що ефект можливий тільки при застосуванні натурального стовідсоткового масла, а не розведеного.
Можна використовувати інший спосіб відбілювання: у ста мілілітрах води розчинити п'ять крапель ефірного масла і прополоскати порожнину рота. Можна змішати масло чайного дерева з апельсиновим маслом для кращого ефекту. Полоскання не забороняється проводити щодня.

Чайне дерево для відбілювання зубів: переваги

Основною перевагою цього способу відбілювання зубів є безпека для здоров'я та доступність, так як придбати масло чайного дерева можна в будь-якій аптеці.
Крім відбілювання зубів, чайне дерево застосовується для лікування деяких захворювань порожнини рота.
Чайне дерево для відбілювання зубів - відносно м'який засіб, не руйнує зубну емаль.
Аромат цього масла здатний знищити неприємний запах з рота на тривалий час.
Масло чайного дерева на поверхні зубів утворює плівку, яка захищає емаль від утворення нальоту, скупчення бактерій на зубах та інших ускладнень.