Корисні поради
на всі випадки життя
» » Який чай найсмачніший?

Який чай найсмачніший?

Додано: 02.09.14
Який чай найсмачніший?
Багато людей нині воліють вживати давно відкриті чайні напої, мають тонізуючі, спрагогамуючі, лікувальні та інші якості і, плюс до цього, що володіють прекрасними смаковими і ароматизуючими властивостями.
Звичайні чорні чаї різних сортів і фасовок (збори чаю, що мають дрібний, середній і великий аркуш, або в гранулах, а також швидко завариваемий в пакетиках) зараз йдуть нарівні з різними сортами зеленого чаю, і добре помітно їх поєднання з різноманітними фруктами і травами, що робить чайні напої ще більш оригінальними.
І однозначно відповісти на питання, який же чай смачніше інших, звичайно, не вийде. Адже серед усіх людей, що вживають чайні напої, мабуть, немає навіть двох, у яких смакові переваги у виборі чаю будуть збігатися.
Смачний чай буде таким саме для конкретної людини, згідно його смакам та вподобанням, і серед багатства й великого вибору цього прекрасного напою кожен може підібрати такий чай, який припаде до душі саме йому. Але щось спільне у виборі чайних напоїв все-таки є.

Вибір чаю


Зараз найбільшу перевагу віддають зборів чаю, який заварювати треба самостійно. Адже, заваривши чай з великим листом окропом, видно і сам процес заварювання, і якість самого чаю.
Листовий чай передає і зберігає всі первинні відтінки аромату і прекрасні смакові якості, адже при зборі і подальшій обробці механічний вплив на нього зведено до мінімуму. Чай Tea of Life в подарунковій упаковці має чудовий аромат і чудові смакові якості, і є оригінальним і корисним подарунком до свята.
Збір і упаковка чаю проводиться на місці його вирощування, а це високогірні райони знаменитої поставками затребуваних чайних напоїв Шрі-Ланки. Для цінителів цього стародавнього напою смачний чай Tea of Life представлений різноманітним і багатим вибором. Велика колекція чаю, розфасованого в пакетиках, які знаходяться в герметичних конвертах, що дозволяє зберігати початковий аромат і всі смакові якості чаю. Дрібний помел чайного листа сприяє більш швидкому процесу заварювання, при цьому, не втрачаючи фортеці і насиченості готового напою.
Також потрібними і корисними є чайні напої, представлені різноманітними лікарськими зборами, склад і користь яких визначалися століттями.
Знаючи свої смаки і уподобання, люди відкривають для себе смачний чай, який приносить аромат і бадьорість у сучасне життя.
За матеріалами сайту http://www.food-of-life.ru/