Корисні поради
на всі випадки життя
» » Система відбілювання зубів white light

Система відбілювання зубів white light

Додано: 02.09.14
Система відбілювання зубів white light
Система відбілювання зубів White Light дозволяє мати білосніжну усмішку, не відвідуючи стоматолога. Білі зуби - це ознака здоров'я, достатку, краси. Багато напої і продукти, такі як чорний чай, кава, коньяк, сигарети, знищують білизну зубів. Освітлення зубів з допомогою White Light дозволяє боротися з цим. Дана система має багато шанувальників ще й тому, що нею легко користуватися вдома, на роботі, на відпочинку.

Процедура відбілювання White Light


На пристосування каппа наносять трохи гелю, який володіє відбілюючим ефектом. Потім дане пристосування вставляють у рот і міцно притискають до зубів. Потім включають спеціальну лампу, яка працює десять хвилин і автоматично вимикається. Під впливом лампи речовина гелю перетворюється в активний кисень. Він володіє відбілюючим дією на емаль зуба. Позитивним моментом в цій процедурі є те, що зуби вибілюються, і при цьому не порушується структура зубів за рахунок м'якого дії системи відбілювання зубів White Light.
Процедура триває тридцять хвилин, під час яких заборонено смитися на джерело світла від лампи.
Існують преміум набори, призначені для кращого ефекту. Капи цих наборів після обробки теплом здатні приймати розміри і форми контурів зубів. У складі преміум наборів є діюча речовина, що одночасно з відбілюванням здійснює ремінералізацію емалі зубів.

Система відбілювання зубів White Light: протипоказання


Дана методика відбілювання зубів не рекомендована:вагітним
годуючим
дітям до тринадцяти років
особам, що носять брекети
особам, які не переносять компоненти гелюПісля застосування системи White light може виникати хвороблива реакція при контактах з холодною їжею, водою та іншими подразниками. Протягом двох-трьох днів біль проходить самостійно. У цей час для догляду за зубами краще використовувати спеціальну пасту для зубів з підвищеною чутливістю.
Система для відбілювання зубів White light діє тільки на натуральну емаль зубів. На коронки, мости, пломби вона не впливає. При використанні системи без видимих змін фахівці рекомендують провести ряд додаткових сеансів і незначно збільшити їх час.
Після проведення відбілювання капи, світловий датчик слід вимити і висушити. Під час проведення курсу відбілювання не варто вживати в їжу продуктів, що забарвлюють емаль зубів.