Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як відбілюють зуби в стоматології

Як відбілюють зуби в стоматології

Додано: 02.09.14
Як відбілюють зуби в стоматології
Кожен мріє про сліпучої білозубу усмішку, як у голлівудських зірок. Білі зуби - символ здоров'я, краси й успішності. І все - таки, як відбілюють зуби в стоматології?
Відбілювання зубів можна провести і в домашніх умовах, і в стоматології. У фахівців ця послуга платна, але це того варто. У сучасній стоматології є безліч варіантів відбілювання: фотовідбілювання, ультразвукове, лазерне.

Види відбілювання зубів


Є два спобличчя відбілювання зубів: домашня, і професійне.
Професійні спобличчя: фотовідбілювання, ультразвукове, лазерне.
Домашні методи набагато простіше. Клініка виготовляє спеціальні капи, які застосовують для відбілювання. Можна застосовувати освітлюючі смужки, зубні пасти, жувальні резинки.
Зупинимося в цій статті на професійному відбілюванні.

Як відбілюють зуби в стоматології?


Кожен другий задається питанням, як відбілюють зуби в стоматології? Відбілювання зубів - це механічна чистка.
Відбілювання Air Flow
Це відбілювання дуже поширене в даний час. Це чудовий спосіб чищення зубів. При даному виді відбілювання із зубів видаляється все непотрібне і шкідливе: зубні камені, зубна бляшка, харчової наліт, наліт курця.
Емаль свого кольору при цьому не втрачає. Якщо зуби були білими, але коричневий наліт покрив всі зуби, то ефект буде досягнутий, зуби знову стануть білими.
Лікарі-стоматологи попереджають, що відбілювання такого виду можна використовувати більше трьох разів, так як емаль стоншується і зуби стають дуже чутливими. Вилікувати це медикаментами не можна.
Лазерне відбілювання
Як відбілюють зуби в стоматології методом лазерного відбілювання? Відбілювання в даному випадку відбувається за допомогою лазера. Цей метод вважається найкращим, він не такий нешкідливий і більш щадний. Один сеанс, а результат перевершує всі очікування, усмішка стає білосніжною.
Якщо за зубами стежити правильно, то результат відбілювання може триматися до 7 років.
Ультразвукове відбілювання
Це відбілювання прекрасно підійде для тих пацієнтів, у кого дуже чутливі зуби. Процедура відбілювання проводиться в кілька етапів.
Цей вид відбілювання абсолютно безболісний. Але щоб домогтися потрібного результату, потрібно цю процедуру повторювати декілька разів.
Фотовідбілювання
Новий спосіб відбілювання зубів. Результат протримається не менше одного року, але сеанс триватиме від одного до двох годин. Цей спосіб хороший недорогою ціною.
Дана стаття розповідає нам про те, як відбілюють зуби в стоматології. Але слід підкреслити, що до процесу відбілювання зубів потрібно підходити дуже обережно. Пам'ятайте, що часте відбілювання зубів також може негативно позначитися на ваших зубах.