Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як відбілити зуби вдома

Як відбілити зуби вдома

Додано: 02.09.14
Як відбілити зуби вдома
Не багато знають про те, що відбілити зуби можливо і в домашніх умовах. Для цього не потрібні ні великі гроші, ні особливі інгредієнти. Головне - знати прості рецепти.

Як відбілити зуби вдома


На колір зубів впливає спосіб життя:недостатня гігієна порожнини рота;
куріння;
вода з підвищеним вмістом заліза;
занадто часте вживання червоного вина, чорного чаю, кави;
квітковий пилок;
медикаменти, наприклад, вживання тетрацикліну або препаратів заліза в дитинстві.Прості рецепти, як відбілити зуби вдома

Дуже ефективна суміш харчової соди і морської солі, яку слід застосовувати замість зубної пасти (але сіль перед процедурою потрібно подрібнити, щоб запобігти пошкодженню зубів).
Лимон не тільки чистить зуби, але і зміцнює їх, необхідно терти зуби цедрою лимона або полоскати розчином лимонної кислоти.
Наші предки протягом багатьох століть чистили зуби деревною золою або вугіллям. Потрібно просто занурити щітку в золу або потерти зуби вуглинкою.
З овочів для відбілювання зубів можна використовувати баклажан, який їх не лише відбілює, але і зміцнює. Як відбілити зуби вдома з допомогою цього овоча? Потрібно його запекти в духовці, потім смажити на сковороді, поки він почорніє. Отриману масу необхідно розтерти до стану порошку і чистити їм зуби.
Хороші помічники в відбілюванні зубів і ягоди, особливо полуниця і суниця. Потрібно розтерти їх до стану пюре і використовувати замість зубної пасти.Не можна відбілювати зуби:дітям до 18 років;
під час вагітності;
страждають цукровим діабетом;
при захворюваннях слизової порожнини рота;
при карієсі;
при ерозії зубної емалі.Перш ніж з'ясовувати, як відбілити зуби вдома, слід врахувати, щоне можна відбілювати чутливі зуби - відбілювання ситуацію посилить;
ефект від відбілювання не може бути вічним, він збережеться протягом півроку або трохи довше, потім процес відбілювання доведеться повторити;
після відбілювання емаль стане тонше і знову утворюється наліт;
відбілювати зуби можна тільки в тому випадку, якщо зуби непломбировани.Відбілювання зубів - процес тривалий, особливо, якщо триває негативний вплив (споживання кави, куріння). Перш ніж починати відбілювання, слід подбати про здоров'я зубів і відкинути деякі не дуже корисні звички. Адже станом зубів навколишні визначають ставлення людини до самої себе.