Корисні поради
на всі випадки життя
» » Натуральні фермерські продукти - неоціненна користь для організму

Натуральні фермерські продукти - неоціненна користь для організму

Додано: 02.09.14
Натуральні фермерські продукти - неоціненна користь для організму
Все більше і більше з екранів телевізора, з інтернету ми дізнаємося про шкоду генномодифікованої продукції, про шкідливі добавки, які повсюдно присутні в продуктах харчування. І неминуче встає питання про те, як убезпечити себе і своїх близьких і як зробити так, щоб їжа йшла на користь, а не шкоду. Для цього потрібно намагатися вживати в їжу тільки натуральну продукцію, одними з таких є фермерські продукти.

Фермерські продукти - джерело корисних мікроелементів


Яйця, молоко і м'ясо - продукти першої необхідності в раціоні людини. Здавна вони є джерелом сили і здоров'я. Від того, наскільки якісні ці продукти, залежить і загальний стан організму, і імунітет, і фортеця волосся і нігтів. Ви можете здійснити замовлення фермерських продуктів , які гарантовано несуть в собі тільки користь.
Куряче яйце багате кальцієм, марганцем, цинком, залізом і білками. У натуральному сільському яйці не міститься антибіотиків і гормонів. Яйця взяті від здорових міцних курей, саме тому вони будуть дуже корисні для організму.
Свіже молоко багате амінокислотами (до 20 різновидів) і фосфором, кисломолочні продукти містять необхідні для травлення бактерій. Молоко багате кальцієм, а міститься у коров'ячому молоці молозиво зміцнює імунну систему (тому воно так корисно для дітей). М'ясо будь-якої тварини багате білками, необхідного для м'язової системи людини, жирами, калієм, фосфором і залізом.

Переваги сільської продукції


Фермерські продукти мають ряд переваг.
Сільське молоко, чисте і корисне, не піддається зайвої обробки, яка вбиває все корисне, що є в молоці. Крім того, сільське молоко володіє чудовими смаковими властивостями. Те ж можна сказати і про фермерське сирі. Він великий, зернистий і не схожий на моногенную масу.
Купуючи сільське м'ясо, ви убезпечите себе від придбання залежалого товару. Сільське м'ясо завжди свіже і м'яке, не має стороннього присмаку, більш жирне і поживне.
Що стосується курятини, то сільські кури вирощуються тільки на натуральних кормах, без гормонів, що сприяють швидкому зростанню. Яйця сільської курки відрізняються чудовими смаковими властивостями, в них міститься велика кількість поживних речовин, тому жовток сільського яйця має такий насичений яскравий колір.
Таким чином, фермерські продукти сприяють зміцненню організму, завдяки вмісту потрібних мікроелементів і вітамінів. Завжди свіжі і натуральні, вони відрізняються чудовими смаковими якостями.
Більш детально про фермерські продукти ви можете дізнатися тут - http://fermer-food.ru/ .