Корисні поради
на всі випадки життя
» » Amazing white відбілювання зубів

Amazing white відбілювання зубів

Додано: 02.09.14
Amazing white відбілювання зубів
Посмішка - візитна картка будь-якої людини. Кожен хоче, щоб вона була білозуба - і світська левиця, і менеджер, так і будь-який з нас.
Це тільки здається, що емаль на зубах непроникна. Насправді вона пориста. Саме в порах накопичуються різні барвники, змінюють її колір - тютюн, кава, чай, червоне вина, буряк.
Можна, звичайно, піти в салон і зробити лазерне відбілювання, можна спробувати впоратися і вдома з допомогою капов, відбілюючої пасти або застосувати народні засоби. Але справа в тому, що у 70% після відбілювання пошкоджуються десна і підвищується чутливість зубів.
У США ще в 2008 році була розроблена система Amazing white відбілювання зубів. Кілька років тривало тестування. І тільки нещодавно вона стала доступна і у нас, причому в двох варіантах - для салонів і для домашнього застосування.

Amazing white відбілювання зубів


Основа системи - гель з перекисом водню, з якої вивільняються молекули активного кисню, що проникають в емаль і усувають пігментацію.
Відбувається це наступним чином - на зуби наноситься гель, у складі якого присутній перекис водню. Далі зуби піддаються впливу LED-лампи з холодним випромінюванням. В результаті перекис водню розщеплюється на воду і кисень. Молекули кисню проникають в пори емалі і роблять пігмент розчинним. Вода вимиває його.
Переваги нової системи:поки Amazing white відбілювання зубів - єдина система в світі, яка містить лише 16% перекису водню (в домашньому варіанті - 6%);
процедура відбілювання проста, безболісна, швидка і ефективна;
не потрібна ізоляція ясен на час відбілювання;
у салоні триває приблизно годину, будинки - 15-20 хвилин;
у салоні зуби вибілюються на 8-9 тонів, будинку - на 3-5 тонів;
підвищена чутливість після процедури проходить через 24 години або відсутній взагалі;
повторювати можна через півроку;
домашня система укомплектована LED-лампою у вигляді навушників, що значно спрощує процедуру;
для продовження ефекту пропонується Amazing White Teeth Whitening Pen (олівець) з таким же складом, але зменшеним вмістом перекису водню. Він освіжає подих, освітлює емаль зубів, утворює захисну плівку на емалі і його можна носити в кишені або в сумочці.Протипоказання для Amazing white відбілювання зубів

вагітність і годування груддю;
вік до 16 років;
пародонтоз та гінгівіт;
великий карієс або оголені корені зубів;
не діє на пломби, коронки і штучні зуби.