Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чи шкідливо відбілювання зубів?

Чи шкідливо відбілювання зубів?

Додано: 02.09.14
Чи шкідливо відбілювання зубів?
Білі зуби - ознака респектабельності, успіху і стабільності! Люди з білосніжною посмішкою володіють ефектом тяжіння і все у них ГАРАЗД!
Чи Так це насправді? Чому тоді не всі наважуються відбілити зуби під «голлівудську» усмішку.
Прихильники «зубний» моди логічно запитують: «чи Шкідливо відбілювання зубів?» Чи є причини, коли робити це не можна?
Досвідчені лікарі-стоматологи обережно ставляться до сучасних способів відбілювання зубів. І призначають процедуру відбілювання не всім бажаючим!

Чи шкідливо відбілювання зубів: корисні поради


1. Можна, якщо у вас пародонтоз;
2. Не можна, якщо є неліковані зуби, карієс;
3. Не можна, якщо чутлива, стоншена емаль;
4. Не можна, якщо є алергія на перекис водню;
5. Не можна, якщо ви годуєте грудьми дитини.

З генетикою сперечатися не радимо!


Колір зубів закладено в людській матриці, тобто закладений у вашому генетичному коді. І як би ви не вибілювали свої зуби, з часом повертається його первісний вигляд. Можна лише «загальмувати» процес повернення до потемніння емалі.
Багаторазове відбілювання призводить до зворотного ефекту: зуби втрачають не тільки білизну, вони втрачають блиск, стають схожими на зубний порошок радянської епохи, меловидними.
Тут необхідний курс відновлення емалі, який називається рем-терапія. Це чи не головний аргумент: шкідливо чи відбілювання зубів?

Чай, кави, куріння - вороги білих зубів!


Основа емалі зубів - мінерал, який має пори. Постійний прийом фарбувальних напоїв, типу, «Кока-Кола» або «Пепсі», кави, міцного чаю вбираються в пори зуба, і колір зубів змінюється на 2-3 тони в бік погіршення!
Додайте сюди звичка куріння, яка залишає темний наліт не тільки на легких, але і на ваших зубах!

Голлівудська посмішка або трохи про білосніжних страждання


Деякі види відбілювання супроводжуються температурними впливами, наприклад, лазерної та плазмової установки супроводжують процес відбілювання високою температурою. Емаль зубів нагрівається, зачіпаючи зону прикореневій десни. Такий процес відбілювання може бути не поодиноким, і він досить болючий.
Якщо є сколи, пошкодження емалі, то процедура далеко не приємна.
Доводиться застосовувати знеболюючі ароматні гелі або місцеву анестезію. Це ще один аргумент: шкідливо чи відбілювання зубів постійно!

Світити завжди, світити скрізь усмішкою здоровою!


З раннього дитинства повинна прищеплюватися звичка дбайливого ставлення до зубів! Культура догляду за зубами повинна формуватися на прикладі батьків!
З трьох років кожна дитина повинен два рази в день доглядати за своїми зубами, чистити їх, другий раз - обов'язково перед сном!
І тоді у вашої дитини ніколи не виникне проблема: чи шкідливо відбілювання зубів? Тому що її просто не буде!