Корисні поради
на всі випадки життя
» » Зубна паста для відбілювання зубів

Зубна паста для відбілювання зубів

Додано: 02.09.14
Зубна паста для відбілювання зубів
Зубна паста для відбілювання зубів є одним з найпростіших і доступних способів освітлення зубної емалі. Це відбувається шляхом видалення нальоту з зубів за рахунок абразивних частинок. Але наліт таким чином видаляється лише поверхневий, а довгостроково присутній наліт і зубний камінь залишаться навіть при великому старанні.
Безпосереднє відбілювання відбувається за рахунок компонента, що складається з перекису. Вона, вступаючи в контакт з зубом, робить його біліше. Від тривалості перебування пасти в роті і концентрації перекису буде залежати результат відбілювання.
Умовно всі відбілюючі пасти можна розділити на пасти з хімічним впливом і пасти з механічним впливом.

Зубна паста для відбілювання зубів з хімічними речовинами


Найбільш ефективними хімічними речовинами, що входять до складу зубних паст, що є сечовина і перекис водню. Ці окисники, розщеплюючись, виділяють вільні радикали кисню, які окислюють пігменти, що додають снаги жовтий відтінок. Пігменти знебарвлюються, і зуби стають білими.
Професійна зубна паста для відбілювання зубів здатна висвітлювати емаль за короткий проміжок часу за рахунок високої швидкості протікання хімічної реакції. Але фахівці прийшли до висновку, що це може привести до швидкого руйнування тканин зуба і розвитку алергічних реакцій. Тому застосування таких паст повинно здійснюватися після консультації з лікарем-стоматологом.

Зубна паста для відбілювання зубів з абразивними речовинами


Абразивні речовини за рахунок своїх поляризуючі властивостей здатні вичищати зуби від залишків їжі та зубного нальоту. Чим частки крупніше, тим зубна паста для відбілювання зубів ефективніше. Але постійне її застосування може призвести до травмування ясен, підвищенню їх чутливості, хворобливості. Краще використовувати зубні пасти з м'якими абразивними компонентами, наприклад, папаїном.
Зубна паста для відбілювання зубів не може дати стовідсоткової відбілюючого результату - зубна щітка не завжди охоплюють усі ділянки зубів. Треба обмежити вживання в їжу чорного чаю, кави, забарвлених соків, напоїв. Пити їх через соломину, а після вживання прополоскати рот водою.
Не рекомендується освітлювати зуби людям з карієсом, захворюваннями пародонту, з високою чутливістю емалі, що носять брекети і коронки, так як освітлення може стати нерівномірним.