Корисні поради
на всі випадки життя
» » Можна відбілювати зуби перекисом водню

Можна відбілювати зуби перекисом водню

Додано: 02.09.14
Можна відбілювати зуби перекисом водню
Кожен з нас хоче мати чудову білосніжну посмішку. Існує дуже багато способів відбілити зуби, починаючи від дорогих процедур відбілювання в клініках і закінчуючи засобами, застосовуваними в домашніх умовах. Перекис водню - в наш час особливо популярний, а головне - не дорогий засіб відбілювання зубів. Але раптом виникає питання, а чи можна відбілювати зуби перекисом водню? Практичне використання показало, що цей засіб в результаті використання дає хороший результат.

Відбілювання зубів за допомогою перекису водню


Відбілювання зубів за допомогою перекису водню відбувається в результаті хімічної реакції між атомарним киснем, який виділяється з засоби для відбілювання і темними пігментами зубів. Перекис водню проникає в дентин і зубну емаль, запускаючи процес освітлення зубів. Позитивний ефект від її використання видно вже через 2-3 тижні.

Використання перекису водню для відбілювання зубів будинку


Відновити колір зубів до білого на сьогодні можна з допомогою неважких стоматологічних дій. Одним з найпопулярніших способів є відбілювання зубів перекисом водню. За допомогою цього способу можна отримати максимум плюсів. По-перше, це дешево. По-друге, доступно кожному тому, що може здійснюватися на дому. По-третє, відгуки багатьох людей показують, що протягом 2-3 тижнів дуже помітний результат використання даного засобу, зуби стають білішими.
Якщо ви хочете відбілити зуби і збереже емаль, то краще всього почати з того, що попередньо почищений рот полоскати розведеною 3% перекисом з водою у співвідношенні 1:1. Далі необхідно пополоскати простою водою, для того щоб пішли залишки даного розчину. Цю дію можна проводити 2 рази на день протягом тижня, після чого необхідно припинити процедуру мінімум на 14 днів.
Другий спосіб менше шкодує зубну емаль - чищення зубів щіткою з приготовленої вручну зубною пастою за таким рецептом: на 1 ч.л. необхідно додати 1 ч.л. 3% перекису. Використовувати зубну пасту 2 рази в день, також не довше тижня. В результаті використання даного способу відбілювання настане швидше, але це гірше для зубної емалі.
Але сьогодні частенько чути негативні відгуки про відбілювання зубів перекисом. Тому люди зі слабкою або тонкої емаллю навіть не замислюються про наслідки цієї процедури, і взагалі чи можна відбілювати зуби перекисом водню в їхньому становищі?

Висновки про те, чи можна відбілювати зуби перекисом водню?


Безперечно, перекис водню - чудовий засіб для відбілювання зубів, але як завжди є і негативні сторони використання даного засобу. Крім того, що вона відбілює зуби, вона ще має і негативний вплив на зубну емаль, руйнуючи її. Також використання даного засобу може бути причиною зміни структурних тканин зуба. Тому необхідно гарненько подумати, перш ніж почати використовувати перекис водню для досягнення даної мети. Також застосування перекису протипоказано людям, у яких проблеми з яснами і слабка, і тонка емаль.
Тому перед початком використання даного засобу необхідно зважити всі за і проти, і вирішити для себе, а можна відбілювати зуби перекисом водню, порасмшись зі своїм стоматологом.