Корисні поради
на всі випадки життя
» » Відбілюючі смужки для зубів crest

Відбілюючі смужки для зубів crest

Додано: 02.09.14
Відбілюючі смужки для зубів crest
Відбілюючі смужки для зубів crest зовсім нещодавно стали доступні в Росії. Розробником цієї системи відбілювання зубів є компанія «Procter&Gamble». Цей спосіб відбілювання зубів є найбільш швидкодіючим і найефективнішим. Його рекомендують і визнають безпечним найвідоміші стоматологи світу.
На Російському ринку аналогів цій системі відбілювання немає. Відбілюючі смужки для зубів crest займають лідируюче місце за якістю і швидкості відбілювання серед усіх схожих систем відбілювання за кордоном.
Після використання цих смужок ефект білизни зубів зберігається мінімум до 1 року. Система відбілювання crest являє собою еластичні, просочені гелем, тонкі, містять пероксид водню смужки. Вони відмінно прикріплюються до зубів і глибоко впливають на потемнілу емаль. Після регулярного використання відбілюючих смужок, ви досягнете ефекту тривалого і дорогого відвідування стоматологічного кабінету.

Безпечні відбілюючі смужки для зубів crest?


Головним якістю використання цієї системи відбілювання є її безпека, вона абсолютно не руйнує емаль зубів і не травмує ясна.
Безпечним цей спосіб відбілювання є, так як здійснюється з допомогою основного компонента - пероксиду водню, який використовується при відбілюванні в стоматологічних кабінетах. Були проведені численні дослідження, і була доведена абсолютна безпека цих смужок. В зв'язку з тривалим застосуванням смужок crest можливо дещо збільшиться чутливість зубів до гарячого і холодного, але це аніскільки не може зашкодити вашому здоров'ю.

Як застосовувати смужки crest?


В залежності від обраних вами відбілюючих смужок, наносити їх на зуби слід 1-2 рази на добу. Тривалість застосування смужок за один раз 5-30 хв. В інструкції, що міститься в упаковці є детальна інформація про використання смужок crest.
Відбілюючі смужки для зубів crest легко наносяться на зуби, зовсім не доставляють дискомфорту, ви можете вільно займатися домашніми справами під час відбілювання зубів.
Найперший позитивний ефект після використання курсу ви побачите вже після 2-3-х днів використання. Після закінчення курсу ваші зуби придбають незвичайну білизну.
Слід зазначити, що відбілюючі смужки для зубів crest не варто використовувати для відбілювання протезів і пломб.