Корисні поради
на всі випадки життя
» » Сліпуча посмішка в один візит до стоматолога

Сліпуча посмішка в один візит до стоматолога

Додано: 02.09.14
Сліпуча посмішка в один візит до стоматолога
«Пірсинг для зубів - саме так в просторіччі називають стоматологічну процедуру по установці прикрас для зубів. Вважається, що родоначальницею цієї моди стала сама Мадонна!
Як би те ні було, але сьогодні своєю посмішкою виблискують не тільки «зірки». Процедура встановлення декоративних камінчиків - проста і оперативна, завдяки чому скористатися нею може будь-яка красуня.
Попит народжує пропозицію, тому стоматологи радують своїх клієнтів різноманітністю прикрас. Так, модниці можуть вибрати «демократичні» кристали. Вони можуть мати різноманітну форму і дизайн. А ось ті, хто воліє брати від життя все найкраще, швидше за все, віддадуть перевагу твинклзи - прикраси, виготовлені із золота. Є також скайси з дорогоцінних каменів - так що діамант в зубах це вже не афоризм, а цілком об'єктивна для багатьох людей реальність.
В основному і модниці, і стоматологи вважають за краще встановлювати декоративні наклейки. Процедура настільки проста, що займає зазвичай не більше двадцяти хвилин. Існують, щоправда, й інші варіанти - деякі пацієнти вважають за краще кріпити дорогоцінні твинклзи більш грунтовно, висвердлюючи отвір в зубі. Чи варто говорити, що така маніпуляція не кращим чином позначається на стані емалі?
Зрозуміло, потрібно розуміти, що будь-які з описуваних нами прикрас підходять лише тим красуням, у яких відсутні видимі проблеми зубного ряду. В іншому випадку для початку слід зайнятися виправленням прикусу, відбілюванням або відновленням зуба і тільки потім установкою прикрас на нього. Благо, сучасні стоматологічні клініки здатні надати ці та інші послуги швидко, якісно і недорого.
Втім, поважаючий себе лікар і сам ніколи не візьметься на установку декоративних прикрас, якщо є серйозні проблеми з емаллю. А ось якщо зуб здоровий, «пірсинг» не завдасть їй ніякої шкоди. Твинклзи і скайси кріпляться за допомогою спеціального безпечного клею. Крім того, вони мають абсолютно гладку поверхню, що запобігає скупчення їжі навколо них. Таким чином, носіння подібних прикрас на стан емалі не відображається. Але тільки в тому випадку, якщо вона спочатку міцна і здорова.
Щоб такий стан речей зберігався і далі, за зубами слід ретельно доглядати. В даному випадку ніяких особливих правил немає. Головне - дотримуватися гігієни порожнини рота, здійснюючи звичні і всім відомі заходи - чистку, ополіскування, використання зубної нитки і т.д.