Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вибрати клініку кардіології для лікування дитини

Як вибрати клініку кардіології для лікування дитини

Додано: 02.09.14

Як вибрати клініку кардіології для лікування дитини
Клініка кардіології та її завдання


Дитяча кардіологія здійснює діагностику та лікування у дітей різних захворювань серцево-судинної системи і серця. Кардіологічна патологія може бути як природженою, так і придбаної. У завдання будь-якого лікаря-кардіолога входить виявлення основних симптомів кардіологічного захворювання (прискореного серцебиття, утруднене дихання і так далі), а також грамотна діагностика можливої патології. Клініка кардіології проводить діагностику за допомогою ультразвукового дослідження серця, електрокардіограми, аортографії та інших методів.

Деякі поради щодо вибору клініки


Якщо ви хочете вибрати центр дитячої кардіології або ж клініку, необхідно враховувати деякі рекомендації.
Перш за все, вибираючи клініку кардіології, оцініть, як далеко знаходиться даний медичний заклад від вашого будинку. Необхідно враховувати і ті випадки, коли кожна хвилина зволікання може коштувати дитині життя.
Крім того, клініка кардіології повинна бути вам добре відома. Постарайтеся отримати якомога більше відомостей про тих лікарів, які там працюють. Зробити це не так вже складно. Краще всього просто розпитати в клініці інших матерів, які записалися на прийом.
Крім того, зараз в інтернеті можна знайти безліч форумів, на яких і відбувається спілкування батьків. На таких форумах можна дізнатися багато корисного про кардіологічних клініках і про компетентності працюючих там кардіологів. Про медичному закладі можна дізнатися і з розповідей знайомих.
Кожна професійна клініка кардіології, як правило, має свій офіційний сайт. Саме там можна знайти докладну інформацію про всі послуги та розцінки на них. На сайті можна знайти відгуки пацієнтів.
При виборі клініки обов'язково зверніть увагу на обстановку в лікарні. Всім відомо, що комфортна атмосфера збільшує шанси на сприятливий результат захворювання. Зверніть увагу на поведінку дитини: клініка та кардіологи не повинні викликати у дитини негативних емоцій і, тим більше, панічного жаху. Не зайвим буде і пробний візит до лікаря (такий захід дасть вам можливість самостійно переконатися в компетентності фахівця). Враховуйте також якість обслуговування в клініці, щоб вам не довелося витрачати довгі години на очікування своєї черги.