Корисні поради
на всі випадки життя
» » Таємниця афродизіаків

Таємниця афродизіаків

Додано: 02.09.14
Таємниця афродизіаків
Ще з давніх часів жінки намагалися зварити зілля, завдяки якому можна було б закохати в себе протилежну стать. У хід йшла кров, екзотичні рослини, шкура тварин, але нічого не могло принести довгоочікуваний результат до тих пір, поки не «винайшли» афродизіак.
Формула цього чарівного речовини вже давно розкрита сучасними вченими і підтверджена на практиці ні однією жінкою. Вся справа в тому, що вхідні до складу інгредієнти здатні розбудити в людини певні почуття і приємні спогади. Адже погодьтеся, вдихаючи улюблений аромат, ви начебто переноситеся в казковий світ своїх фантазій і нездійсненних надій.
Однак афродизіак для жінок це не тільки духи, але і продукти харчування, ефірні масла і т.д. Тому, вибираючи для себе «зброя», потрібно враховувати безліч чинників для того, щоб підібрати найбільш оптимальний варіант.

Відомі продукти


Дуже часто ми купуємо продукти, які мають властивості афродизіаків, і зовсім не замислюємося про те, що вони не тільки смачні, але і можуть допомогти нам «розтопити» серце коханої людини. До найбільш поширених з них належать:
Шоколад . Дуже часто запах шоколаду входить в жіночий збудник в краплях . Адже погодьтеся, від цього ласощі дуже складно відмовитися. Плюс до всього, під час вживання даного продукту виділяється гормон радості, що сприятливо впливає на емоційний стан.
Імбир . Підвищує сексуальне бажання і сприятливо впливає на травну систему.
Мед . Завдяки цьому «лікарю» можна збільшити тривалість сексуального акту і позбавитися від багатьох хвороб.

Сильний афродизіак


Якщо ж ви маєте намір діяти впевнено і під що б то ні стало хочете домогтися бажаного результату, використовуйте найбільш сильні афродизіаки:
Йохімбін . Це речовина знаходиться в дереві йохимб. Сприятливо впливає на сексуальну функцію. Але врахуйте, він може спричиняти побічні ефекти. Наприклад, виникнення нападів паніки, галюцинації і ниркова дисфункція.
Гвоздика, імбир, часник і мускат . Такий афродизіак є субстанцією, яка збільшує лібідо.
Женьшень панакс . Збільшує сексуальне бажання, як у жінок, так і у чоловіків. Це перший законний афродизіак.
Для того щоб переконатися в їх магічну силу, випробуйте ці запахи на собі. При цьому ви можете влаштувати романтичну вечерю, включивши в меню певні магічні продукти, додати у ванну кілька крапель цієї речовини або ж придбати для себе флакончик парфумів. Тут все залежить від вашого смаку і, звичайно ж, цілей.