Корисні поради
на всі випадки життя
» » Ліки від печії Ортанол

Ліки від печії Ортанол

Додано: 02.09.14
Ліки від печії Ортанол
Кожен з нас хоч раз так стикався з неприємним печінням і дискомфортом за грудиною, яке знизу повільно розуміється вгору. Такі неприємні відчуття називають печією. Найпоширеніша причина печії - це недотримання дієт і шкідливі звички.
Печію обов'язково треба лікувати, а саме ефективне на сьогоднішній день ліки від печії Ортанол.
Ортанол відноситься до групи протонових інгібіторів, і сприяє блокування секреції соляної кислоти, і при цьому знижує вміст кислоти в ШКТ.
До складу цього препарату входять лактози, тальк, полісорбати, повидони, гипролози, кроскармеллози натрію, фталати гипромеллози. Оболонка капсули складається з хлориду калію, діоксиду титану, етанолу, оксиду заліза, каррагена, бутанолу, пропіленгліколю, гідроксилу амонію, очищеної води.
Щоб почати вживати ліки, необхідно проконсультуватися з вашим лікарем, не треба займатися самолікуванням, так як це не безпечно.

Як діє ліки від печії Ортанол


Ортанол, проникаючи в парієтальні клітини слизової оболонки шлунка, накопичується там, а при підвищеній кислотній середовищі активується і тим самим надає противиразкову дію. Цей препарат здатний пригнічувати нічну і денну кислу продукцію в першу годину після прийому і дає здатність парієнтальних клітин провокувати і відновлювати соляну кислоту протягом п'яти днів.

Ліки від печії Ортанол - побічні дії


Пацієнт може відчувати сухість у роті, нудоту, блювоту, біль у животі, пронос або запор, у деяких випадках головний біль, слабкість і галюцинації. Також цей препарат може викликати алергічну реакцію, таку як шкірний висип, свербіж і навіть анафілактичний шок.

Кому протипоказано ліки від печії Ортанол

хронічні захворювання печінки
діти до вісімнадцяти років
наявність злоякісної пухлини
виразка шлунка
ниркова недостатність
непереносимість лактози або порушення її всмоктування
маленька маса тіла
будь-які порушення травної системи
під час вагітності та лактаціїЦей препарат можна купити в будь-якій аптеці міста, тільки перед купівлею уважно прочитайте інструкцію. Добова доза препарату не повинна перевищувати 002 гр., а максимальний курс лікування становить два тижні. Якщо після курсу лікування у вас не пропала печія, то зверніться до лікаря і проконсультуйтесь, можна продовжити прийом препарату.