Корисні поради
на всі випадки життя
» » Печаєвські таблетки від печії

Печаєвські таблетки від печії

Додано: 02.09.14
Печаєвські таблетки від печії
Зараз століття біологічно активних добавок (БАД), з їх допомогою проводять профілактику і лікування багатьох захворювань. Печаєвські таблетки від печії являють собою біологічну активну добавку, і їх виробляє компанія «Лекхима».
До складу цих таблеток входить кальцій, магній, цукор-рафінад, масло перцевої м'яти і ароматизатор (малиновий, м'ятний, мандариновий, мультиягодний). Ця добавка пройшла наукові і медичні дослідження, і кінцевий результат підтверсм такі властивості, як зменшення кислотності шлункового соку і збагачення організму людини кальцієм і магнієм.
Печаєвські таблетки стимулюють працездатність і апетит, також вони дуже корисні при боротьбі із зайвими кілограмами і онкологічними патологіями.

Як вживають печаєвські таблетки від печії


Клінічно було доведено (дослідження проводили в інституті екології і токсикології ім. Л.І. Медведя), що вже через три дні після прийому таблеток людина відчуває поліпшення загального стану, пацієнта менше турбують больові відчуття, печія, поліпшується робота кишечника. Вживати таблетки треба три рази на день (сніданок, обід, вечеря), через тридцять хвилин після їжі. Печаєвські таблетки від печії не можна вживати людям, у яких хворі нирки, адже цей препарат, збагачений кальцієм. Також не рекомендується вживати цей препарат людям, у яких цукровий діабет, так як в ньому міститься чотириста двадцять мг сахарози.
Печаєвські таблетки від печії повністю здатні усунути дисбаланс, придушити кислотну і пептическую гіперактивність і надати захисну дію на слизову оболонку шлунка.
Вживання біологічно активних добавок - це найбільш ефективний і безпечний метод профілактики, лікування і реабілітації при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і печії. Печаєвські таблетки від печії не мають побічних дій, протипоказань та передозування.
Використання Бадів дозволяє отримати немедикаментозний шлях регулювання і підтримки функцій окремих органів і систем, швидко заповнюють дефіцит харчових речовин, регулюють калорійність раціону, змінюють метаболізм окремих речовин і підтримують у нормі функціональну активність кишкової мікрофлори. Ці таблетки відкрили новий цикл біологічно активних добавок і є новітнім рішенням позбавлення від печії.