Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що можна взяти від печії

Що можна взяти від печії

Додано: 02.09.14
Що можна взяти від печії
Печія хоч раз в житті турбує кожної людини. Якщо напади печії дуже рідкісні, то це не страшно, ну і приводів для тривоги немає. Але у випадку частих нападів необхідно змінити спосіб харчування і звичний образ власного життя. Адже часта печія може бути сигналом різних пищеводних захворювань.
При появі перших пекучих неприємних відчуттів кожна людина думає про те, що можна взяти від печії. В аптеках пропонується багато різних препаратів. Але вони, як правило, не лікують печію, а допомагають на деякий час її усунути.
Самим популярним засобом від печії є таблетки Ренні . Якщо поодинокий випадок, то допоможе навіть половинка таблетки. Також відмінно допомагають капсули Омез . Вони призначаються, як лікування. Тому за один або два прийоми нічим не допоможуть. Приймати Омез потрібно не менше одного місяця по одній капсулі щодня на ніч після вечері. Разовими препаратами також є Бекарбон, Гастал, Секрепат і багато інших.

Що можна взяти від печії вагітним


Від печії часто страждають вагітні. Але до них потрібен особливий підхід. І те, що можна взяти від печії звичайним людям, не завжди рекомендується призначати вагітним.
Жінкам в приємному положенні вгамовувати печію можна тільки засобами під загальною назвою «не всмоктуються антациди». Такі препарати обов'язково повинні містити кальцій, магній і алюміній. Вони дуже швидко знімають печію - протягом декількох хвилин. При цьому такі кошти нейтралізують виділилася шлункову кислоту і мають властивості не всмоктуватися в кров. Найбільш популярними і ефективними борцями з печією для вагітних, на сьогоднішній день, є Алмагель, Ренні, Маалокс, Тальцид . Вони продаються в будь-якій аптеці.

Народні засоби від печії


У разі, коли печія з'явилася раптово, а під руками як зазвичай не виявилося необхідних ліків, можна врятуватися народними методами. Є маса таких народних засобів, що можна взяти від печії.Найпростіше, це випити пів чайної ложки соди, розведеної склянкою теплої води.
Допомагає позбутися від неприємного відчуття печіння горла молоко, чай з ромашки або звіробою.
Відмінний спосіб - розбавити одну чайну ложку яблучного оцту харчового на пів склянки води, пити таку рідину під час їжі.
Добре допомагає картопляний сік, але він дуже неприємний.
Можна зварити рідкий молочний кисіль - два в одному, і смачно, і корисно.
Цілком ласий варіант - трав'яний (краще ромашковий) чай з вершками.Щоб ніколи не стикатися з проблемою печії, необхідно правильно харчуватися. Звести до мінімуму вживання жирних і смажених страв. Після кожного прийому їжі можна лягати протягом однієї години. Не можна носити тісний одяг.
Є досить багато препаратів і засобів, що можна взяти від печії, але слід обов'язково звернутися до лікаря. Адже печія - це перший дзвінок, який повідомляє про хвороби травного тракту.