Корисні поради
на всі випадки життя
» » Від чого виникає печія

Від чого виникає печія

Додано: 02.09.14
Від чого виникає печія
На жаль, на даний момент практично 60 відсотків населення мучаться від печії. Можливо, навіть більше, ніж 60. Можна навіть сказати, що практично кожна людина хоч коли-небудь, але відчував це неприємне відчуття. Що смно - мало хто серйозно замислюється про лікування печії. Насправді печія - це не просто не дуже приємне відчуття, печія - це хвороба, яка виникає в результаті збою роботи стравоходу.
Коли у людини печія, він відчуває якесь печіння, піднімаючись зі шлунка до горла, у роті при цьому відчувається гіркий присмак. Найчастіше печія з'являється після переїдання, сильного фізичного навантаження або горизонтального положення тіла. Тривалість цього відчуття може бути різною, кілька хвилин або кілька годин.

Від чого виникає печія


Можна постаратися уникнути цього неприємного захворювання, якщо знати, від чого виникає печія. Назвемо найпоширеніші причини її виникнення.
По-перше, це вагітність, по-друге, - незручна або тісний одяг, в-третє, це стрес, а по-четверте, це їжа. Є фактори, які можуть спровокувати посилення печії, наприклад, алкоголь, шоколад, цитрусові, куріння, гостра їжа, кава, жирна їжа, набір ваги або деякі ліки, такі як аспірин, ібупрофен.
Слід врахувати, що не варто особливо турбуватися, якщо печія - це рідкісне явище, але якщо вона виникає майже кожен день, то потрібно звернутися до лікаря. Справа в тому, що часта печія - це симптом езофагіту, точніше, запалення стравоходу, його слизової оболонки. Езофагіт може стати причиною кровотечі стравоходу або біль під час їжі.

Як позбутися від печії


Звичайно ж, необхідно знати про те, від чого виникає печія і як позбутися від неї.
Для початку необхідно вибрати для себе інший спосіб життя. Потрібно ретельно пережовувати їжу, не є квапливо і ні в якому разі не переїдати. Останній раз за день потрібно їсти, коли до сну залишається ще як мінімум три години.
Ті, хто страждають від надмірної ваги, повинні намагатися схуднути. Не слід носити незручне або тісний одяг, намагатися уникати стресу. Можна звернути увагу на своє спальне місце, потрібно підняти узголів'я сантиметрів на десять. Не потрібно вживати продукти, в яких міститься велика кількість жирів або білків. Не приймайте ліки, які можуть сприяти появі печії. В ідеалі, звичайно ж, треба звернутися до фахівця, лікаря-гастроентеролога.
Слідкуйте за своїм способом життя, за своїм травленням, і тоді вам не доведеться перейматися питанням - від чого виникає печія. Будьте здорові.