Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мінеральна вода при печії

Мінеральна вода при печії

Додано: 02.09.14
Мінеральна вода при печії
Печія часто виникає при підвищеному кислотоутворення шлунка, після прийому гострої або жирної їжі, переїдання, алкоголю, у людей, які страждають хворобами травлення.
Печія є частим симптомом у період вагітності у жінок. Мінеральна вода при печії допомагає позбутися неприємних відчуттів і є безпечним і недорогим засобом. Застосування мінеральної води не є способом лікування печії, а націлене на конкретні симптоми. Причину печії можна виявити тільки після обстеження у лікаря-гастроентеролога.

Як допомагає мінеральна вода при печії?


Мінеральна вода здатна швидко і нешкідливо для організму усунути подразнюючу дію кислоти на слизову стравоходу, а також сприяє зниженню кислотності шлункового соку.
Однак будь-яка мінеральна вода при печії не підійде. Надлишкова кислота, яка надходить зі шлунка, викликає печіння в стравоході і нейтралізується лугом. Рекомендується приймати лужні або слаболужні (гідрокарбонатні води, такі як «Боржомі», «Єсентуки-4», «Са-ірмі», «Діліжан», «Смирновская», «Славяновская», «Кисловодський нарзан», «Джермук» . Зазвичай вони продаються в аптеці, в зелених скляних пляшках.

Як правильно вживається мінеральна вода при печії?

Мінеральна вода при печії застосовується нагрітої до 40 градусів. Краще зберігати її в термосі, щоб вода при повторному нагріванні не втратила своїх властивостей.
Перед вживанням воду необхідно дегазувати. Газована вода сприяє розтягування стінок шлунку, що викликає біль, а в кишечнику знижується всмоктування. Для цього її потрібно перелити в ємність з широким горлечком, добре розмішати і дати відстоятися кілька годин.
Для зняття печії досить випивати від 14 до 1 склянки мінеральної води три рази за день. Мінеральна вода при печії випивається невеликими ковтками протягом 4-5-ти хвилин.
Лікувальну мінеральну воду приймають через півгодини після їжі, щоб погасити надлишок кислоти у шлунку та стравоході. Якщо ж в організмі підвищена кислотність, то воду можна пити за годину до прийому їжі, щоб нормалізувати виділення шлункового соку.Чи є протипоказання до застосування мінеральної води?


Мінеральна вода може мати протипоказання, тому перед прийомом необхідно ознайомитися зі списком протипоказань на етикетці.