Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікування нігтьового грибка на ногах

Лікування нігтьового грибка на ногах

Додано: 02.09.14
Лікування нігтьового грибка на ногах
Грибок нігтів з кожним роком набуває все більшої популярності. Вченими доведено, що захворювання, назване себе оніхомікозом (грибок нігтів), носить поширений характер. Передається від людини до людини безпосередньо прямим контактом або непрямим шляхом - через чуже взуття, шкарпетки.

Де частіше зустрічається захворювання нігтьовим грибком?


Все частіше зустрічається захворювання в професійній сфері роботи. Багато працівників саун, обслуговуючий персонал в басейні, банщики хворіють нігтьовим грибком протягом усього життя. Тут середовище переважно з високою вологістю, грибок у такому випадку відчуває себе комфортно, інфекція розмножується і зберігає свої можливості і функції.

Як діагностувати захворювання нігтів?


В першу чергу необхідно звернутися за консультацією та допомогою до дерматолога. Він огляне нігті і шкіру навколо них. Нерідко інфекція переходить на сусідні тканини, де успішно розмножується і потрапляє в кровоносне русло. Підтверджує діагнозом можна вважати результати лабораторних аналізів (здається зішкріб і невелику ділянку ураженого нігтя). Залежно від різновиду грибка дерматолог призначить лікування нігтьового грибка на ногах.

Які є методики лікування нігтьового грибка на ногах?


Захворювання - хронічне за своїм перебігом, триває роками. Однією маззю вирішити проблему не вдасться. Лікування нігтьового грибка на ногах полягає насамперед в усуненні причини виникнення. Якщо чоловік отримав захворювання, завдяки своїй професійній діяльності, то вирішення проблеми однозначно - зміна роботи.
Велику роль відіграє фактор достатку. Дешева взуття - прямий шлях до грибкових захворювань. Працюючи цілий день у такій взуття, шкарпетки в прямому сенсі можна вичавлювати. Ноги мінімум 4-8 годин перебували у вологому середовищі, за цей час інфекція розійшлася по всій поверхні шкіри. Рух мокрими ногами про шкарпетки, взуття натирає шкіру, утворюються мозолі, які розриваються. Вхідні ворота відкриті для інфекції. Через кілька годин відбувається зараження крові.
Лікування нігтьового грибка на ногах у такому разі можна здійснити шляхом зміни взуття на якісний товар і, вдавшись до консервативного методу лікування нігтів.
Хороші результати лікування нігтьового грибка на ногах показує народна медицина. З допомогою спеціальних ванночок на рослинній основі можна повністю вилікувати грибок нігтів. Цей метод лікування зручний тим, що ціна на рослинні препарати доступна кожному, практично не має протипоказань, результати вражають своєю універсальністю.
Найпопулярнішими лікувальними ваннами при грибках нігтів є такі збори: чистотіл (1 столова ложка), шишки хмелю (1 чайна ложка), березові бруньки (1 столова ложка). Всі компоненти необхідно перемішати і залити одним літром окропу, варити ще близько 10 хвилин. Розбавте настій склянкою холодної води і занурте уражені нігті на ногах у миску на 25-35 хвилин.
Після прийняття ванни, ноги витирають окремим обличчястим рушником. Намажте кожен ніготь метиленовою синькою. Ці процедури застосовувати по 2 рази на день, курсом 20-25 днів.
При лікуванні нігтьового грибка на ногах ефективно застосовувати лікувальну грязь. Бруд продається в будь-якій аптеці. Досить проводити аплікації уражених місць по 5-10 хвилин в день протягом 10 днів. Потім перерва на 3 дні і знову повторити в профілактичних цілях.
У найважчих випадках доведеться вдатися до методів видалення нігтя і профілактичних заходів. Дотримуючись гігієнічні норми і правила, що людина, яка перехворіла грибком нігтів, може назавжди попрощатися з цим захворюванням.