Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікарі радять при гірсутизмі лазерний фотоепілятор!

Лікарі радять при гірсутизмі лазерний фотоепілятор!

Додано: 02.09.14
Лікарі радять при гірсутизмі лазерний фотоепілятор!
Лікарі вважають, що часто ожиріння провокує зайву волосатість. Гірсутизм - так називається хвороба, при якому волосся росте не тільки в звичних місцях, але і на грудях, стегнах, спині. За статистикою ВООЗ практично кожна 20 жінка страждає від цієї хвороби. Психологічні проблеми виливаються в комплекс неповноцінності, депресивний стан. Як боротися з цією недугою, і, чому лікарі радять лазерний фотоепілятор?

Гірсутизм. Причини хвороби


Коли жінці неможливо без сорому надіти відкриту одяг, показатися перед близькими з «бородою» або «вусами», в хід йдуть самі неймовірні спобличчя позбавлення від волосся. Про те, як страждає ніжна шкіра, можна тільки здогадуватися.
Найбільше від гірсутизму страждають дами південного типу. Хвороба починає заявляти про себе в період статевого дозрівання дівчинки. Тільки ніжний пушок з часом починає перетворюватися в густі жорсткі волоски, які доводиться або вищипувати або збривати. А як бути з молочними залозами? Адже такий травматизм не тільки хворобливий, але і небезпечний запаленнями та іншими ускладненнями!
Ендокринологи стверджують, що виною всьому порушення в ендокринній системі. Звичайно, комплексне лікування необхідно, але від волосся треба позбавлятися! Португальські лікарі радять своїм хворим після призначеного курсу лікування обов'язково йти до дерматолога з метою видалити лазером кутикули волосся. На сьогоднішній день - це єдине рішення проблеми. Лікарі рекомендують для цих цілей домашній лазерний фотоепілятор , оскільки курс сеансів видалення волосся в спеціалізованих салонах стане багатьом жінкам не по кишені.

Ожиріння небезпечно оволосіння!


Таку думку вчених зовсім не означає, що кожна повна жінка ризикує покритися волоссям. Але причиною ожиріння часто є гормональні збої, порушення обміну речовин. Саме ці факти можуть спровокувати гірсутизм. У більшості хворих, як правило, занадто велика кількість чоловічих гормонів. Іноді лікарі після діагностики: здачі всіх аналізів на гормони, призначають протизаплідні таблетки в більшому обсязі, ніж зазвичай. Але не з метою запобігти вагітності, а зменшити прояви надмірного оволосіння.

Технології для життя покращують життя!


Експерти ТОВ «Технології для життя» радять придбати для видалення волосся лазерний фотоепілятор зі спеціальною скануючої функцією. Для дому такий прилад вважається найбільш зручним і дієвим. Адже всього за спалах він видаляє відразу близько 60 волосків! Відрадно усвідомлювати, що сучасним технологіям під силу полегшити життя жінкам, які страждають від складною і важкою в лікуванні хвороби