Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зняти запаморочення

Як зняти запаморочення

Додано: 02.09.14
Як зняти запаморочення
Причин, за якими може виникнути запаморочення, насправді, дуже багато. Запаморочення може виникнути з причини остеохондрозу, при різких скачках тиску, при струсі мозку, при втомі, а іноді навіть з-за недостатньої кількості кисню.

Часті запаморочення? Зверніться до лікаря!


При частих запамороченнях у першу чергу потрібно звернутися до лікаря, але цілком можливо, що ваше нездужання пов'язане зі стресом. Це може бути якесь переживання, щось, що підсвідомо не дає вам зітхнути спокійно. Для того щоб зняти запаморочення уважно задумайтеся, чи не було у вас останнім часом стресових ситуацій? Чи є щось таке, з-за чого ви сильно нервуєте? Якщо лікар скаже вам, що проблем зі здоров'ям у вас немає, швидше за все, вся проблема полягає у ваших нервах. Для того щоб зняти запаморочення, пов'язане з нервовим напруженням, випийте заспокійливий, постарайтеся подолати стрес. Не нервуйте, які б не були проблеми, вони не варті того, щоб губити своє здоров'я.
Запаморочення може виникнути у людини, що сидить на дієті. Якщо таке трапляється, бажано на час свою дієту припинити або хоча б перейти на дієту, більш щадну.
Запаморочення може спостерігатися і у випадках, пов'язаних із порушенням кровообігу, при передозуванні ліків, при запаленні очного нерва, іноді у вагітних жінок і, що найнеприємніше, при новоутвореннях в головному мозку.
Точний діагноз може поставити тільки лікар. Причин виникнення запаморочення дуже багато, від фізіологічної до вагітності, або ж простого перевтоми. Постарайтеся вчасно звернутися до лікаря, навіть якщо не маєте достатньо вільним часом. Здоров'я дорожче.

Кілька порад для того, щоб зняти запаморочення


Для того щоб зняти запаморочення, можна порекомендувати приймати кожен день по одній чайній ложці морської капусти в порошку. Робити це слід перед обідом.
Щоб запаморочення вас турбували як можна рідше, намагайтеся вживати більше їжі, яка містить фосфор.
Зняти запаморочення вам допоможе масаж. Потрібно помасажувати точку, яка знаходиться над верхньою губою під носом (вона знаходиться на 2/3 від губи). Натискайте на цю точку злегка верхнім кінчиком великого пальця. Цей масаж допомагає при всіх видах запаморочення.
Зняти запаморочення допоможуть і нескладні рецепти народних цілителів: 1 столову ложку суцвіть конюшини залити склянкою води і кип'ятити не менше 5 хвилин. Приймати по 1 столовій ложці п'ять разів на день. Можна порекомендувати також відвар з листя подорожника (1 столова ложка на склянку води) з медом.
При необхідності швидко зняти запаморочення, можна подихати камфорою кілька хвилин, запаморочення або припиниться або стане слабшою.
Хотілося б відзначити, що перед використанням будь-якого запропонованого рецепта, обов'язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем.
Будьте здорові!
автор: Наталія Балацюк
Спеціально для сайту «Світ жінки»