Корисні поради
на всі випадки життя
» » Екзотика дотиків: азіатський масаж

Екзотика дотиків: азіатський масаж

Додано: 02.09.14
Екзотика дотиків: азіатський масаж
Для людини, вперше зіткнувся з культурою і традиціями країн Азії, азіатський масаж - одне з найпривабливіших і екзотичних понять.

Екзотика на кінчиках пальців


На відміну від європейського, східний масаж передбачає обов'язкове вплив на енергетичні точки організму. І тому ефект від нього - значно глибше і сильніше. Після сеансу не тільки відбувається повне розслаблення м'язів, але і прочищаються канали життєвої енергії, прискорюється обмін речовин, розширюються або звужуються судини, виводяться токсини. Звідси і результат: відбувається комплексне оздоровлення, очищення і відновлення організму.
Техніки і методики східного масажу опрацьовувалися і удосконалювалися в азіатських країнах тисячоліттями. За кілька тисяч років до н.е. в Стародавньому Китаї та Індії вже використовували масаж як засіб відновлення життєвих сил.

Азіатський масаж: манливе різноманіття


Насправді це не тільки ефективно і екзотично, але і дуже різноманітно! Адже азіатський масаж - це не одна, а безліч методик. Кожна з них відрізняється від іншого способами і прийомами впливу на людське тіло. Крім того, східний масаж може бути як без косметичних масел і коштів, так і з обов'язковим їх використанням. А ще існує масаж бамбуковими паличками, розігрітими сферами, спеціальними камінням, - це все теж азіатський масаж.
В'єтнамська, китайська, тайська, бірманська - лише деякі його різновиди. Такий поділ носить, звичайно, не дуже чіткий характер. Всі вони мають загальні риси, але, тим не менш, це різні системи, принципи і технічні прийоми.
Бірманська масаж найчастіше роблять через бавовняну одяг, а вплив на спину і шию при такому виді масажу призводить до сильного і ефективного розслаблення всього організму. Людина заспокоюється, відновлюються його сили і енергія.
Деякі види китайського, а також японського масажу, побудовані на різних способах натискання на біологічні точки людського тіла. Головна мета таких методик - виправити порушення в потоках життєвої енергії людини. Такий масаж тонізує і стимулює, підвищує захисні здібності організму. І, до речі, можна вважати, що китайська - це найдавніший азіатський масаж.
В'єтнамський масаж не обмежується впливом на енергетичні точки і на нервові рецептори шкіри, але і передбачає ретельну розробку опорно-рухового апарату. Як результат - підвищення гнучкості тіла, зняття напруги в м'язах, поліпшення працездатності.
Тайський масаж - чи не найбільш тривалий (процедура може тривати до трьох годин), майстер працює не тільки руками, але й ногами (колінами або ступнями). Вважається, що такий масаж призводить до ефективного омолодженню й оздоровленню всього організму.
У своєму різноманітті азіатський масаж може бути і лікувальним засобом і способом доторкнутися до східної культури, і просто екзотичним доповненням до відпочинку.
автор: MimoZa
Спеціально для сайту «Світ жінки»