Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як чистити печінку в домашніх умовах

Як чистити печінку в домашніх умовах

Додано: 02.09.14
Як чистити печінку в домашніх умовах
У сучасному світі існує величезна кількість причин, за яких можуть початися проблеми з печінкою, і перед розповіддю про те, як чистити печінку в домашніх умовах, необхідно перерахувати чинники, що погіршують роботу даного органу.Посередня якість продуктів харчування та пиття повільно, але вірно, веде до погіршення функціонування всього організму, а значить, і печінки зокрема.
Не існує такої людини, яка б ніколи не хворів. З цієї причини люди змушені приймати величезну кількість лікарських препаратів. Не рідко справа доходить до антибіотиків. У цього потужного виду ліків існує не менш «потужна» зворотна сторона. Антибіотики вкрай згубно впливають на печінку.
Найбільш поширеною причиною погіршення роботи (забруднення) печінки на сьогоднішній день є ведення нездорового способу життя. Вживання пива, горілчаної продукції, різних алкогольних коктейлів та інших видів спиртних напоїв є бичем сучасної молоді. Ця причина є найбільш поширеною. Ведучи здоровий спосіб життя, кожна людина ризикує отримати такі захворювання як: гепатит, цироз, гепатоз і т.д. Не менш згубно впливають на печінку солодощі, жирна і смажена їжа.Як же все-таки чистити печінку в домашніх умовах?


«Тюбаж»
Тюбаж - це процедура промивання жовчних шляхів. Вкрай не рекомендується чистити печінку в домашніх умовах за допомогою тюбажей у разі наявності серйозних захворювань печінки.
Перед лікувальним курсом, приблизно за 2-3 дня, необхідно перейти на рослинну їжу. У день процедур необхідно пити теплу або гарячу воду. Сама процедура полягає в нагріванні печінки грілкою і надалі прийомом 100-200 г рослинного, в ідеалі оливкової олії змішати з лимонним соком. Рослинна олія можна замінити мінеральною водою з додаванням сорбіту або сірчанокислої магнезії в співвідношенні 2 столові ложки на склянку (лимонний сік додавати вже не потрібно). Процедуру проводять увечері і обов'язково на голодний шлунок, через 2-3 години після їжі. Після проведення процедури повинен проявитися проносний ефект. Першою їжею, в ідеалі, повинен бути свіжовичавлений сік. Фахівці рекомендують чистити печінку в домашніх умовах за допомогою тюбажей не частіше 2-3 разів у тиждень.
«Старовинний метод»
Старовинний метод наказує чистити печінку в домашніх умовах за допомогою редьки.
Необхідно з 10 кг редьки, заздалегідь промитої, приготувати сік за допомогою соковижималки. В результаті вийде приблизно 3 літри соку та макуху. Сік зберігати в холодильнику, а макуха, змішавши з медом у відношенні 300 г меду на 1 кг макухи, зберігати в теплому місці.
Сік необхідно приймати по 1 чайній ложці через годину після прийому їжі. У разі відсутності болю поступово збільшити прийом соку до половини склянки. Коли закінчиться сік, потрібно приймати 1-3 столові ложки макухи під час їжі. Під час курсу лікування необхідно вести вегетаріанський спосіб життя і відмовитися від кислих продуктів.

Коли варто задуматися про те, щоб почати чистити печінку в домашніх умовах?

жовтий наліт на язиці;
судинні зірочки на шкірі;
раптова поява зайвої ваги;
пігментні плями на обличчі і сіруватий колір шкіри.автор: Zaurilla
Спеціально для сайту «Світ жінки»