Корисні поради
на всі випадки життя
» » Гіпергідроз (підвищена пітливість): лікування народними засобами

Гіпергідроз (підвищена пітливість): лікування народними засобами

Додано: 02.09.14
Гіпергідроз (підвищена пітливість): лікування народними засобами
Встановлюється гарна погода, наступають літні дні. Підвищується температура повітря на вулицях. І на перший план виходить позбавлення від гіпергідрозу, що виникає з різних причин, але присутнього в житті кожної людини. Щоденне лікування підвищеної пітливості - використання дезодорантів та антиперспірантів, блокуючих неприємний запах виділень сальних залоз.

Причини пітливості і різновиди гіпергідрозу


Разом з потом з організму людини виводяться солі і шкідливі речовини. Пітливість у певних частинах тіла (її ще називають «місцевої») - захисна реакція людського організму на зовнішні подразники - виникає при фізичних навантаженнях, нервовому перевтомі. При рясному питво, вживання спецій та знаходженні при високих температурах є наслідком тепло - і водообміну. Місцева пітливість найчастіше проявляється в пахвових западинах, на долонях і пальцях ніг, в зоні статевих органів і стоп.

Лікування підвищеної пітливості в традиційній медицині і народними засобами


Прояв підвищеної пітливості заподіює дискомфорт у повсякденному житті і для її усунення вибираються найбільш безпечні методи. Присипки шкіри тальком або гексигидратом хлориду алюмінію підсушують проблемні ділянки. Лікування підвищення пітливості іонофорез, ін'єкціями ботокса сприяє більш тривалому ефекту. При наявності медичних показань лікування підвищеної пітливості виробляють шляхом локального кюретжа або центральної симпатектомії. Гіпергідроз не турбує прооперованих пацієнтів довгий час після проведення хірургічного втручання.
Підвищена пітливість активно проявляється у віці від 10 до 20 років, при серцевих, ендокринних захворюваннях, проблемах з судинами. Лікування підвищеної пітливості залежить від основного захворювання. При зверненні до лікаря встановлюються першопричини гіпергідрозу, виявляються фактори, що його викликали, здаються комплексні аналізи. Лікування підвищеної пітливості лікувальними препаратами поєднують з застосуванням седативних, заспокійливих таблеток, найчастіше екстракту валеріани, а також вітамінними комплексами для поповнення нестачі таких речовин в організмі.
Лікування підвищеної пітливості в першу чергу починають з регулярних обтирань, прийняття душу з чергуванням різної температури. Застосовують ванночки з дубової кори, з нашатирним спиртом, шкарпетки з борною кислотою, п'ють відвар лісової суниці. Березові бруньки, настояні з горілкою - давній і перевірений засіб, поряд з содовими ваннами.
Лікування підвищеної пітливості з використанням народної медицини, якщо немає медичних протипоказань, не так затратно, більш підходить для організму, доступно по виготовленню і застосуванню і крім безпосереднього впливу на гіпергідроз благотворно впливає на організм в цілому.
автор: Габдрахманова Людмила
Спеціально для сайту «Світ жінки»