Корисні поради
на всі випадки життя
» » Пробіотики: модний міф чи ключ до здоров'я?

Пробіотики: модний міф чи ключ до здоров'я?

Додано: 02.09.14
Пробіотики: модний міф чи ключ до здоров'я?
Сьогодні всім відомо, що велика частина всіх мікроорганізмів,? які складають? мікрофлору людини, існують в шлунково-кишковому тракті. Основна її частина мешкає в кишечнику людини, де мікроорганізми закріплюються на слизових стінках у формі колоній різного складу з високим переважанням бактерій.
Мікробіологічна флора шлунково-кишкового тракту обумовлює функціонування всього організму, а в тому випадку, якщо з'являється дисбаланс в його роботі, то це неодмінно веде до захворювань.
Сьогодні вчені з'ясували, що кишковий дисбаланс можуть відновити живі мікроорганізми, які вводяться в організм людини. Вони називаються пробиотки. З їх допомогою лікують велику кількість хвороб. Пробіотиками є живі мікроорганізми, такі як молочнокислі бактерії, дріжджі, а також біфідобактерії. На сьогоднішній день лікування пробіотиками популярно і ефективно. Вони безпосередньо складають нормальний баланс кишечника здорової людини.

Вплив пробіотиків


При природному способі введення в організм людини пробіотики надають позитивний ефект на біохімічні, фізіологічні та імунні реакції організму за рахунок поліпшення функції мікробіоценозу. Одним з важливих властивостей пробіотиків є їхня здатність до надійної фіксації на епітеліоцитах слизової оболонки кишечника. Дію такого препарату як E. coli M - 17 відбувається за рахунок забезпечення колонізації товстого кишечника за допомогою патогенного витіснення. Тому лікування пробіотиками можливо і надає позитивний результат.

Лікування пробіотиками: про препарати пробіотиків


Корисні й необхідні організму бактерії, які складають основу захисту мікрофлори шлунково-кишкового тракту не просто проти шкідливих вірусів і бактерій. Пробіотики активно беруть участь в синтезі різних вітамінів і необхідних мікроелементів. Також мікрофлора виробляє імуномодулюючі речовини, а також ліквідує токсини, які загрожують нашій печінці, що призводить до таких захворювань, як кольпіт, урологічним хвороб (пієлонефрит, цистит, ендоцервіцит), а також до алергії, астми, дерматиту. Адже більшістю з них хворіють люди, у яких знижена імунна система. Препарати пробіотиків зумовлюють підтримання високого імунітету, незалежно від того, з якої причини ваш імунітет ослаблений. Ці препарати підтримують саме той стан мікрофлори, при якому ризики захворіти зводяться до мінімального відсотку.

Здоровий кишечник


Позитивні результати дає лікування пробіотиками при запаленні кишечника у дітей. У маленьких пацієнтів під впливом пробіотиків виробляється особливий виду білків, який потрібен для функціонування імунітету. Відбувається помітне поліпшення стану стінок кишечника. Відмінні результати показує лікування пробіотиками при діареї. Ефект дії пробіотиків на кишечник однаково хороший як у випадку хронічної, так і в разі гострої форми діареї. Якщо раптом вас наздогнав діарейний синдром, зверніться за допомогою до пробіотиків. Це абсолютно безпечно і ефективно.