Корисні поради
на всі випадки життя
» » Секрети голлівудської посмішки: вся правда про відбілюванні зубів

Секрети голлівудської посмішки: вся правда про відбілюванні зубів

Додано: 02.09.14
Секрети голлівудської посмішки: вся правда про відбілюванні зубів
Білі зуби сьогодні вважаються не лише ознакою здоров'я, але і справжнім модним трендом. Відбілювання зубів може здійснюватися різними способами. Деякі з них проводяться тільки професійним лікарем-стоматологом, а інші доступні і в домашніх умовах.

Коли треба відбілювати зуби


Насамперед, слід пам'ятати, що білосніжний колір, як у рекламі для зубів, не є природним. У більшості людей їх природний відтінок ближче до світло-бежевому. Біліше зробити їх, звичайно ж, можна, але для цього знадобиться досить агресивну дію на зубну емаль.
Інша справа - коли на зубах накопичуються забруднення внаслідок зловживання кофеїном, з-за куріння. Крім того, з часом на їх поверхні утворюється зубний наліт, який також не кращим чином позначаються на їхньому зовнішньому вигляді і здоров'я. У такому разі професійне очищення та відбілювання зубів просто необхідно.

Відбілюючі зубні пасти


Їх головна перевага полягає в тому, що вони прості в застосуванні, однак результат від них зберігається недовго. Крім того, до їх складу входять абразивні частинки, які при занадто частому або тривалому використанні здатні пошкоджувати емаль. Тому чистити зуби такими пастами рекомендується не частіше двох разів на тиждень.

Відбілюючі гелі


Більш трудомістко, але і більш ефективно відбілювання зубів будинку за допомогою спеціальних препаратів, які вступають в реакцію з нальотом і пігментами, знищуючи їх. Засіб наносять на капу - зліпок зубів, що виготовляється лікарем-стоматологом, який одягається на зуби на кілька годин. Для безпеки методу концентрація активної речовини не перевищує 10-15%. Однак для досягнення помітного ефекту може знадобитися кілька тижнів.

Відбілювання зубів в поліклініці


Для того щоб результат був видний швидше, краще всього пройти спеціальні процедури в стоматологічній клініці. Вони бувають кількох різновидів. Наприклад, широке поширення отримало механічне відбілювання, яке, по суті, являє собою просто інтенсивну чистку. Воно добре тим, що видаляє наліт, бактерії, знижує ризик карієсу.
Якщо потрібно саме змінити колір емалі, можна спробувати хімічне відбілювання зубів. У цьому випадку використовуються ті ж речовини, що і в домашніх умовах, але з більш високою концентрацією. Ефект зберігається від 2 до 5 років. Виражений вплив надає також лазерне або ультразвукове відбілювання. Однак ці методи застосовуються тільки на абсолютно здорових зубах і протипоказані при чутливій емалі.
При чутливості зубів добре підійде фотовідбілювання. У ході процедури на їх поверхню наносять склад, з якого під впливом галогенового світла виділяється кисень і видаляє потемніння. Ефект від процедури може залишитися навіть на все життя, якщо дотримуватися правил гігієни. Єдиний ризик тут - отримати дуже білі зуби.
Як видно, кожна з методик має свої переваги та обмеження. Зробити правильний вибір і уникнути ризику для здоров'я допоможе грамотний фахівець.