Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лупа: хвороба або косметичний дефект?

Лупа: хвороба або косметичний дефект?

Додано: 02.09.14
Лупа: хвороба або косметичний дефект?
Лупа - поширена хвороба, з якою стикаються 67% населення нашої країни. Але, на превеликий жаль, багато людей не звертають уваги на дану проблему, вважаючи, що це косметичний дефект і незабаром пройде сам собою. Фахівці ж стверджують, що лупа - серйозна хвороба, яку потрібно обов'язково лікувати, так як в противному випадку вона може привести до випадання волосся.
Плюс до всього, завдяки недавнім дослідженням було помічено, що дану хворобу провокує Malassezia Furfur - умовно-патогенний грибок.

Як боротися з лупою?


Всі ми знаємо, що людська шкіра схильна до постійного процесу оновлення. Ороговілі клітини виштовхуються новими клітинами. Як правило, такий процес повторюється через кожні 28 днів. Але іноді цей процес відбувається набагато швидше, в результаті чого і з'являється лупа. За словами вчених, найбільш часто люди хворіють лупою з жовтня по березень.
При цьому існує два види лупи: жирна і суха. Тому перед тим як почати лікувати лупа, обов'язково визначте, яка вона. Адже якщо суха лупа, виною всьому те, що сальні залози виробляють занадто мало сального жиру. На вигляд вона дрібна і суха. Для того щоб боротися з лупою, потрібно застосовувати спеціальні кондиціонери для сухого волосся, робити зволожуючі маски і пити не менше двох літрів води в день.
Якщо ж вона у вас жирна, потрібно застосовувати різні масла й полоскати волосся у відварі з лікувальних трав.
Зверніть увагу на те, що лікування лупи займає від 3 днів до трьох тижнів. Якщо ж за цей час ви не змогли позбутися від цієї проблеми, обов'язково зверніться до фахівця.

Спобличчя боротьби


На сьогоднішній день існує безліч способів, завдяки яким можна позбутися лупи. Отже:
Шампуні. Це найефективніший засіб, купити його можна в будь-якій аптеці. Вони не тільки заспокоюють запалення, але і діють антимікозно. Але врахуйте, шампунь потрібно обов'язково залишати на голові 2 хвилини і тільки після цього змивати його водою. Фахівці стверджують, що грибок дуже впертий і добре тримається на шкірі голови, саме через це його так важко побороти. Дане лікування потрібно проводити шість місяців, в іншому випадку може статися рецисм.
Відвари. Дуже корисні і відвари на основі лікарських рослин, вони не тільки зміцнюють волосся і надають їм блиск, але і знищують лупа. Найбільш корисними рослинами прийнято вважати лопух, ромашку і кропиву.
Маски. На превеликий жаль, лікувати лупа тільки масками не можна, так як результату вам доведеться дуже довго чекати. Однак, якщо їх поєднати з іншим «ліками», ефект буде набагато сильніше.
Кортизоносодержащие настоянки. Застосовують їх, як правило, при сильних запаленнях. Завдяки їм можна швидко заспокоїти шкіру голови, а зовнішнє використання не викликає побічних ефектів. Але врахуйте, лікування не повинно бути довше 5 днів, інакше це негативно позначиться на ваших волоссі.
Як бачите, боротися з лупою можна і в домашніх умовах, головне, відповідально підійти до цього питання.