Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як очистити організм від токсинів

Як очистити організм від токсинів

Додано: 02.09.14

Як очистити організм від токсинів
Чому необхідно проводити очищення організму?


Інтенсивне ведення сільського господарства, засноване на застосуванні мінеральних добрив та пестицидів, сприяє накопиченню в ґрунті отруйних речовин. Вони потрапляють в організм людини разом з овочами та фруктами, вирощеними на заражених землях. Не можна назвати чистим м'ясо тварин, яких годували їжею, що містить похідні хімічної промисловості. Отрути, що накопичилися в людському організмі, що негативно позначаються не тільки на зовнішньому людини, але і на його самопочутті. Якщо очистити організм від токсинів, то, поряд з поліпшенням працездатності всіх органів людини, позитивні зміни зачіпають його шкіру, волосся і нігті. Процедуру виведення токсинів рекомендується робити хоча б один раз у півроку.

Здоровий спосіб життя допоможе очистити організм від токсинів


Перш ніж приступити до очищення власного організму від отрут, необхідно проконсультуватися з лікарем, так як дана процедура протипоказана при ряді захворювань, наприклад, при проблемах з нирками і печінкою. Щоденне вживання в їжу свіжих овочів і фруктів, а також до півтора літрів води в добу допоможе швидко очистити організм від токсинів .
Процес виведення отрут з організму за своєю тривалістю може бути короткочасним, тижневих і тривалим.

Швидке очищення


Швидкий курс очищення від токсинів займає два дні і проводиться після щедрого святкового застілля. Раціон першого дня становить рідка їжа, що складається з бульйону і чаю. Протягом першого дня рекомендується випити 2 літри води. Їжа, яку можна з'їсти на другий день, складається з трьох низькокалорійних йогуртів, двох склянок кефіру, одного свіжого фрукта і овочів, зварені в бульйоні. Також необхідно пити багато рідини.

Очищення за тиждень


Не створюючи велике навантаження на органи виведення можна очистити організм від токсинів за тиждень. У цьому випадку поряд з триразовим харчуванням, в яке входять різноманітні свіжі овочі і фрукти, велика увага приділяється заняття спортом, не менше 30 хвилин в день. Дихальні вправи, масаж сприяє відтоку лімфи з тканин, перебування на свіжому повітрі також є обов'язковими.

Довгий очищення


Тривалий курс, що дозволяє очистити організм від токсинів, триває цілих п'ять тижнів. Протягом усього цього часу необхідно дотримуватись дієти, що повністю виключає з раціону харчування птицю, м'ясні продукти, рис, борошно пшеничне, молоко і його похідні.
Незамінними помічниками при очищенні організму від токсинів є зелений чай і рекомендований народною медициною трав'яний чай, який можна приготувати з м'яти, листя берези, шипшини, ромашки і липи.
Новинка у вигляді пластиру ToxiNet, не так давно з'явилася на російському ринку, також дозволяє очистити організм від токсинів. При цьому кількість процедур, які необхідно провести, в залежності від ступеня зашлакованості організму, може змінюватися від 5 до 15. ToxiNet наклеюється на стопи ніг і залишають на деякий час, протягом якого активні компоненти пластиру «висмоктують» отрути з організму.