Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як лікувати шию, якщо продуло?

Як лікувати шию, якщо продуло?

Додано: 02.09.14
Як лікувати шию, якщо продуло?
Часто трапляється таке, що ви відчуваєте себе відмінно, а потім різкий рух і гострий біль в області шийних м'язів просто пронизує вас наскрізь. Ви не розумієте, чому і з-за чого відбувається ця біль. Може бути, ви старієте, а може, перезанимались вчора у спортивному залі? Але все може бути набагато простіше. Наприклад, вчора, коли ви стояли на зупинці і чекали автобуса, вас просто напросто продуло. Але ставити свої діагнози буде надто сміливо, так що забудьте сьогодні про роботу та прямуйте до фахівця, якщо він підтвердить діагноз, то варто почати лікувати шию, якщо продуло.

Симптоми виникнення болю в області шиї


Якщо вас продуло буквально на днях, то негативний результат, пов'язаний з пекельної, пронзающей болем у шиї не змусить довго себе чекати. Ви відразу ж відчуєте неприємні відчуття в області голови, де будуть порушені і віскі, і вуха, плечі, сама шия будуть шалено хворіти. Це перші дзвіночки того, що пора лікувати шию, якщо продуло . Крім усього перерахованого вище ви також будете відчувати нестерпну слабкість в області шиї, що вам навіть буде важко тримати її в одному, рівному положенні, захочеться лежати, щоб м'язи шиї не напружувалися, а були розслаблені.

Лікування на дому


Як лікувати шию, якщо продуло?
Звичайно, багато російські люди не звертають особливої уваги на ці болі і вважають, що йти до лікаря з такого дріб'язкового приводу, як біль м'язів шиї, зовсім необов'язково. Саме для таких людей можна порадити лікувати шию, якщо продуло самостійно.
Існує кілька методик лікування. Перша передбачає купівлю коміра, який буде притримувати шию. Далі необхідно приймати протизапальні ліки. Потім намажте шию спеціальним гелем. Але в цьому випадку все одно доведеться звернутися до кваліфікованих фахівців, а зокрема до невропатолога, і зробити рентген.
Наступний спосіб передбачає запастися мазями, якими слід постійно намазувати область шиї. Одних мазей, звичайно ж, буде не досить, слід підібрати собі зручну подушку, за допомогою якої м'язи шиї будуть відпочивати і розслаблятися. Знеболюючі препарати у разі болю в шиї будуть просто необхідно, які найкраще варто застосовувати, вам порадять в аптеці. Не забувайте про компресі з горілки, який необхідно прикладати до шиї і обертати теплими шарфами.
Також можете попросити своїх рідних і близьких зробити масаж хворої області шиї. Звичайно, відчуття не з приємних, зате ви відчуєте полегшення.

Народні методи


Крім всіх цих порад, можна також вдатися до народних рецептів і лікувати шию, якщо продуло наступним методом.
Обітріть лист капусти милом, але тільки господарським, додайте соди і прикладіть все це місиво чистою стороною на шию, обмотайте шию чим-небудь теплим. Лягайте спати. Ранок ви будете почувати себе, як новеньким і абсолютно забудете про вчорашній набридливої болі в області шиї.