Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як позбутися від корости

Як позбутися від корости

Додано: 02.09.14
Як позбутися від корости
Починати лікування корости доцільно після виставлення діагнозу на підставі симптоматики та лабораторної діагностики. Лабораторна діагностика грунтується на отриманні кліща і подальшої його мікроскопії, а також на взяття зіскрібка ураженої ділянки шкіри. Щоб позбутися від корости при лікуванні слід дотримуватися ряду обов'язкових умов.
1. Лікування повинні пройти всі інфіковані, які були виявлені в епід вогнищі.
2. Постільна білизна, належить хворому, піддають кип'ятінню, меблі та інші предмети побуту обробляють дезінфікуючими розчинами.
3. Лікарський препарат наноситься на всю поверхню тіла, виключаючи область голови, обличчя та шиї.
4. Мазь слід наносити ввечері, незадовго до сну. Після нанесення мазі руки ретельно вимити з милом.

Лікарські засоби, що застосовуються при лікуванні корости


Кількість лікарських препаратів, що випускаються фармакологічною промисловістю, у даний час достатнє. Тому позбутися від корости можна досить просто, вибравши для себе одне з ліків.
Найбільш поширений і часто використовуваний препарат - це бензилбензоат, що випускається у формі 10% мазі для дітей і 20% мазі для дорослих. На вимите тіло мазь наносять в перший день, повторно втирають мазь на 4-й день. На п'яту добу повністю змінюють натільну і постільну білизну, ретельно змивають залишки мазі.
Спрегаль - лікарський препарат, що випускається у вигляді аерозолю. Щоб позбутися від корости, його наносять на тіло і залишають на 12 годин. Через певний час змінюють одяг і постіль і ретельно миють тіло з милом. Спрегаль є єдиним препаратом, який не має протипоказань щодо застосування у дітей та вагітних жінок.
Досить старе, але ефективний засіб - це 20% сірчана мазь. Її наносять на тіло протягом 5-7 днів перед сном. Однак потрібно зазначити, що сірчана кислота досить часто викликає алергічні реакції, в зв'язку з чим призначається в комбінації з антигістамінними препаратами.

Позбутися від корости можна за допомогою народних засобів


Лікування корости можна проводити, використовуючи засоби, пропоновані народною медициною.
Рецепт №1: ретельно змішують скипидарні і вершкове масло в пропорції 1:2. Отриману суміш наносять на уражені ділянки шкіри.
Рецепт № 2: рівномірним шаром на шкіру наносять березовий дьоготь, який змивають через 3 години після нанесення. На наступний день процедуру повторюють.
Рецепт №3: До 4 столових ложок вазелінового масла додають 1 столову ложку соку чистотілу, ретельно перемішують. Наносять ввечері перед сном, а на ранок змивають. Процедуру повторюють протягом 5 днів.
Щоб позбутися від корости, необхідно не тільки правильно підібрати лікарський препарат, але і дотримати всі правила по його застосуванню. Крім того, щоб уникнути найбільш частого ускладнення у вигляді дерматиту, наносити мазь потрібно руками, змінюючи інтенсивність втирання в залежності від товщини растираемого ділянки шкіри.