Корисні поради
на всі випадки життя
» » Лікування альвеоліту

Лікування альвеоліту

Додано: 02.09.14
Лікування альвеоліту
Лікування альвеоліту сьогодні не є серйозною проблемою, за умови, що воно розпочато своєчасно. Сучасні методики, які покликані допомогти в боротьбі з альвеолитом, відмінно відпрацьовані, дають прекрасні результати, і не віднімають у хворої людини багато часу.

Чому виникає альвеоліт


Лікування альвеоліту, звичайно ж, починати потрібно якомога раніше. Це можливо лише в тому випадку, якщо людина, якій видалили зуб, проінформований про те, що можуть виникнути ускладнення після видалення.
Альвеоліт - це запалення зубної лунки, яке виникає після того, як зуб видалений, а в рану потрапляє інфекція. Буває, що це запалення виникає з-за того, що пацієнт дуже часто полоще рот після видалення зуба. Внаслідок цього з ранки вимивається тромб, після цього зубна лунка оголюється, і в неї можуть потрапити мікроби. Якщо людина не дотримується елементарних вимог обличчястої гігієни ротової порожнини, то він також може спровокувати виникнення альвеоліту. Крім цього альвеоліт може виникати з-за зниженого імунітету або інших запальних захворювань сполучних тканин.

Симптоми альвеоліту


Це захворювання, в основному, розвивається через 3 дні після того, як видалений зуб. Якщо по закінченню цього терміну больові відчуття, які, звичайно ж, присутні після видалення зуба, не припиняються, а навпаки, з кожним днем стають все різкіше і сильніше, у пацієнта піднімається температура тіла, а також з'являється запах з рота, запаморочення і загальна слабкість - то це привід вважати, що виник альвеоліт.

Лікування альвеоліту


До того як ви звернетеся до лікаря, щоб трохи знизити больові відчуття, можна прийняти знеболювальні препарати, наприклад, анальгін. Можна прополоскати ротову порожнину теплим розчином (3%) перекису водню або слабким розчином соди (харчової).
Лікування альвеоліту лікарем, як правило, починається з вискоблювання самої зубної лунки. Робиться це під наркозом, тому ніяких больових відчуттів людина не відчуває. Після чищення ранка обробляється перекисом водню і протеолітичними ферментами, також обов'язково робиться дренування. В принципі, це основні процедури, так сказати стандартні. Виконуються вони кожен день протягом 5-7 днів. Якщо випадок складніший, то для лікування альвеоліту застосовуються найбільш складні методики. Це можуть бути струми надтональной частоти, які підвищують ефективність препаратів, які вводяться для лікування. Непрацездатність при виникненні альвеоліту людина зберігає, як правило, не більше 3 днів.
Кращим лікуванням альвеоліту, звичайно ж, є його профілактика. Вона являє собою дотримання правил обличчястої гігієни порожнини рота і нетравматічность видалення зуба, яке може здійснити тільки кваліфікований стоматолог.