Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як поліпшити пам'ять і увагу

Як поліпшити пам'ять і увагу

Додано: 02.09.14
Як поліпшити пам'ять і увагу
Ми пізнаємо навколишній світ, і щодня використовуємо набутий досвід і знання. Величезний потік інформації ми здатні переробити і осмислити завдяки увазі, що дозволяє концентруватися на який нас цікавить об'єкті, а також пам'яті, яка зберігає отримані знання. Людина має великий потенціал, але для того щоб задіяти наявні можливості по максимуму, необхідно знати, як можна поліпшити пам'ять і увагу.
Процес дії пам'яті можна розділити на наступні елементи: отримання необхідної інформації, запам'ятовування і використання отриманих знань у подальшому житті, тобто витяг.

Сон і тренування


Необхідною умовою для того, щоб поліпшити пам'ять і увагу є регулярний сон. Саме уві сні наш мозок обробляє отримані дані і розподіляє їх по «поличках». Ще одним підмогою в тренуванні пам'яті виступають фізичні вправи, а також прогулянки на свіжому повітрі, які сприяють насиченню мозку киснем і, як наслідок, дозволяють поліпшити пам'ять і увагу.
Вивчення іноземних мов, заучування віршів і вирішення різноманітних головоломок - все це підтримує мозкову активність на досить високому рівні. Спостерігаючи за оточуючими людьми, їх одягом, жестами і подальше відновлення у своїй пам'яті побаченого, з обов'язковою регулярністю повторення цих дій, дає можливість підніматися до уваги і, природно, пам'яті на все новий і новий рівень.

Раціон допомагає поліпшити пам'ять і увагу


Не останнім в списку порад про те, як поліпшити пам'ять і увагу , є рада про регулярному і різноманітному харчуванні. Заслуга такого харчування полягає в тому, що відбувається надходження речовин і елементів, необхідних для безперебійного функціонування організму в цілому і мозку зокрема.
Для хорошої пам'яті необхідна висока працездатність мозку, а вона в свою чергу залежить від енергії, тобто від вуглеводів. Без достатньої їх кількості мозкова діяльність буде уповільненою, а це може призвести до збоїв. Продуктом, що містить високий відсоток вуглеводів, є мед. Також в раціоні необхідно присутність різних каш, макаронних виробів і фруктів: бананів і груш.
Постійним компонентом харчування повинні бути продукти, що включають в свій склад білки. Великий вміст білка присутня в м'ясних і молочних продуктах, тому вживання їх в їжу, має бути регулярним. Білки виступають в ролі «цеглинок», будучи матеріалом в будівництві нервових клітин. Ще одна важлива особливість білків полягає в розподілі енергії по всьому організму.
Третім складовим хорошою життєдіяльності органів людини є жири, які в одному ряду з вуглеводами дають організму енергію. Джерело жирів необхідних організму - це жирна риба.
Стреси, втома і депресивні стани здатні знизити мозкову діяльність. Тому намагайтеся уникати подібних негативних моментів в житті і як результат, ви зможете поліпшити пам'ять і увагу .