Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як розпізнати бронхіт

Як розпізнати бронхіт

Додано: 02.09.14
Як розпізнати бронхіт
З настанням холодів активізуються різні хвороби. Часто пацієнтам доводиться з'ясовувати причину і різновид кашлю. Адже від того, наскільки точно і швидко вам поставлять діагноз, залежить комплекс лікування, терміни, часом і ваше подальше здоров'я.
Необхідно знати, що бронхіт буває декількох видів - хронічний і гострий. Під час першого виду пацієнти тривало хворіють і щорічно. Таке запалення небезпечно тим, що може привести до смертельного результату, адже паралельно з'являється легенево-серцева недостатність і емфізема. Тому другий вид бронхіту необхідно вчасно розпізнати, щоб він не перейшов у хронічний.
Визначити гострий бронхіт не так вже легко, однак якщо у вас піднялася температура, з'явився кашель, виникли болі в м'язах, ви відчуваєте нездужання, можливо, ви маєте справу з вірусом, який існує у ваших бронхах і викликає запалення. Часто гострий бронхіт можуть переплутати із звичайної ГРВІ або застудою, що дозволяє не так сильно турбуватися і придбати для самолікування перші рекомендовані препарати в аптеці.
При бронхіті ваш кашель стає сухим і дратівливим, що явно діагностує про ураженні трахеї. Якщо процес хвороби проникає вглиб дихальних шляхів, кашель м'який або вологий. При цьому ви почнете відчувати біль в нижній частині грудної клітини. Також при кожному відкашлюванні буде виділятися певна кількість слизу. Важливо знати, що при гострій формі захворювання кашель не проходить більше 14 днів. Ваш імунітет не в силах боротися з ним самостійно, і самолікування тільки посилить бронхіт з можливим перетіканням в хронічну форму.
Як правило, при бронхіті температура може піднятися від 385 до 40 градусів. Спадає лише через сім-десять днів.
Найчастіше при гострому бронхіті виникає біль у горлі та риніт. Турбують пацієнтів і мігренеподібні болю, задишка, свисти в грудях.
Якщо у вас захрипне голос, якщо ви відчуваєте себе слабким, починаєте сильно потіти, то ці симптоми свідчать про розвиток гострого бронхіту.
Пам'ятайте, що бронхіт може бути прямим ускладненням після застуди, Грипу і різних запалень. Викликає таке захворювання бронхів і куріння, тому якщо ви зіткнулися з цією проблемою, намагайтеся кинути палити.
Для того щоб точно розпізнати бронхіт необхідно звернутися до лікаря! І ніколи не займатися самолікуванням!