Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як підвищити обмін речовин

Як підвищити обмін речовин

Додано: 02.09.14
Як підвищити обмін речовин
Дуже часто проблема зайвої ваги виникає із-за поганого обміну речовин . Всі процеси йдуть повільно, організм не встигає перетравлювати їжу. Звідси жирові накопичення і втрата стрункості. Є маса прийомів, як прискорити метаболізм .
Щоб підвищити обмін речовин , роздрібніть прийом їжі протягом дня на 4-5 прийомів. Харчування невеликими порціями дозволить організму краще справлятися з її переробкою, крім того, на це буде йти близько 10% споживаних калорій.
Збільшити фізичні навантаження. Організму доведеться нарощувати м'язову тканину, спалюючи для цього накопичені жири. Причому важлива будь-яка активність - не тільки спеціальні заняття, але і піші прогулянки, відмова від ліфта, домашня прибирання. Заняття спортом у вечірній час посилити обмін речовин, зазвичай до цього часу знижується. Так що ваш організм буде спалювати жир навіть під час сну. А нарощування м'язової маси веде до більшого витраті енергії. Чим більше у вас м'язи, тим швидше ваш організм буде спалювати калорії, навіть якщо ви просто сидите біля телевізора.
Робіть масаж - вакуумний, антицелюлітний, медовий. Таке «силове» вплив допоможе вам посилити кровообіг, розігнати застояну лімфу, вивести воду з тканин, що теж прискорить обмін речовин .
Відвідуйте лазню або сауну. Гарячий пар розкриває пори шкіри, посилює циркуляцію речовин у клітинах. В гарячому повітрі частішає серцебиття, що знову ж таки сприяє поліпшенню метаболізму .
Пийте більше рідини - до 2 -25 літрів в день. Причому не тільки каву або чай, а просту питну воду. Крім усього іншого, вона пригнічує апетит. Ви менше з'їсте, а організм витратить частину накопичених запасів.
Спіть не менше 7-8 годин на добу. Правильний, глибокий, повноцінний сон сприяє виробленню гормону росту, на що, природно, витрачаються калорії.
Частіше бувайте на свіжому повітрі, на сонці (але не в самий пригрів). Кисень змушує організм спалювати запасені жири, а сонячне світло викликає синтез вітаміну D, що прискорює обмін речовин .
Гарячі ванни (не більше 10 хвилин), контрастний душ - відмінний спосіб викликати потовиділення, прискорити кровообіг, а значить, і посилити процеси метаболізму.
Приймайте вітаміни і мікроелементи. Особливо корисна для обміну речовин фолієва кислота. Взагалі, такі продукти, як жирна риба, цитрусові, червоний перець, яблучний оцет, так чи інакше, впливають на обмінні процеси в організмі. Включіть їх у свій раціон, і, швидше за все, скоро ви себе не впізнаєте.