Корисні поради
на всі випадки життя
» » 7 причин захворювання на цукровий діабет

7 причин захворювання на цукровий діабет

Додано: 02.09.14
7 причин захворювання на цукровий діабет
Цукровий діабет з кожним роком вражає все більше людей. Хворіють люди різних віків і соціальних груп. Саме час дізнатися, чому ми стали хворіти цією невиліковною недугою. Можна уникнути хвороби? Які причини виникнення цукрового діабету ?

Отже, діабет - це захворювання ендокринної системи. Іноді в організмі людини порушується обмін жирів, білків і вуглеводів. Гормон, який бере участь у цьому обміні - інсулін. Якщо його хронічно не вистачає - підшлункова залоза мало його виробляє, або «кульгає» його якість, то виникає діабет.
Що ж може дати поштовх захворювання:
- Найперше-це генетика. Якщо хворіє хоч хто-небудь в сім'ї діабет, то шанси захворіти набагато зростають.
- Зверніть увагу, як ви харчуєтеся - менше вуглеводів, а більше клітковини.
- При ожирінні зменшується чутливість тканин до інсуліну. Клітини немов не «бачать» гормону.
- Деякі хвороби (атеросклероз, хвороби підшлункової залози) також сприяють порушенню обміну речовин. Зараз вважають, що деякі вірусні хвороби також можна внести в цей чорний список (грип, краснуха, вітрянка).
- Порушують правильний обмін речовин деякі ліки, синтетичні гормони, сечогінні.
- При стресі підвищується адреналін. На цьому тлі цукровий діабет може виникнути як би нізвідки. Менше нервуйте, не переживайте через дрібниці.
- Нові дослідження пов'язують цукровий діабет і з проблемами хребта. Після різних травм хребетного стовпа, іноді майже відразу, а іноді з часом, проявляється ця підступна хвороба. Є випадки, коли після виправлення хребців діабет просто зникав.
Ще багато неясного в причинах виникнення хвороби. Але ми попереджені і будемо ставитися до свого організму більш уважно та обачливо.
Будьте здорові!