Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому цукровий діабет такий небезпечний?

Чому цукровий діабет такий небезпечний?

Додано: 02.09.14
Чому цукровий діабет такий небезпечний?
Багато людей навіть не підозрюють, що хворі на цукровий діабет , поки не здадуть кров на аналіз, буває, навіть зовсім випадково. Підвищення рівня глюкози не страшно, якщо це триває невеликий період часу. Але якщо надлишок цукру зберігається довго, то відбуваються небезпечні і незворотні зміни в організмі людини. Це і є ті самі страшні ускладнення діабету, про які треба знати.

Порушення обміну інсуліну провокує різні порушення обміну речовин. У результаті відбувається ураження і закупорки судин в різних частинах тіла:Страждають судини сітківки ока.
Уражається робота мозку.
Порушується нервова система.
Виникає ниркова недостатність, нефропатія.
Погіршується робота печінки.
Може розвинутися гангрена нижньої кінцівки, її ще називають діабетичною стопою.
Закупорка судин призводить до серцевих нападів.
У хворих на діабет в 4 рази частіше трапляється інсульт, атеросклероз, інфаркт міокарда.Серед сліпих людей 1/5 - це діабетики. У черзі на пересадку нирки 1/3 їх із загальної кількості всіх нужденних. Найстрашніше те, що з кожним роком хворіє все більше людей, а через 10 років кількість хворих на діабет подвоюється.
У світі кількість хворих на цукровий діабет наближається до 200 млн. чоловік.
Знаючи все про цукровому діабеті і наслідки цієї хвороби, треба намагатися не допустити ускладнень. Будьте до себе більш уважні і не хворійте!