Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як підібрати гормональні таблетки

Як підібрати гормональні таблетки

Додано: 02.09.14
Як підібрати гормональні таблетки
Поява гормональної контрацепції вніс до життя жінок суттєві зміни, які дали можливість контролювати процес зачаття самостійно і без особливого збитку для здоров'я. Деякі з таких препаратів мають не тільки контрацептивною дією, але і лікувальним.
В Америці і Європі приблизно 50% жінок віддають перевагу в якості оральної контрацепції гормональні таблетки. У Росії з-за численних міфів щодо шкоди такого виду контрацептивів вони лише набирають популярність. Багатьох жінок дуже лякає механізм дії гормональних таблеток . Хоча сучасні препарати в порівнянні з тими, які починали еру оральних контрацептивів, вважаються безпечними. З тією умовою, що вони правильно підібрані та результатів лікарського огляду.
Як підібрати гормональні таблетки
Гормональних препаратів для контрацепції сьогодні досить багато і це створює ілюзію їх легкого вибору. Насправді вони мають суттєві відмінності, починаючи від дози гормонів і закінчуючи протипоказаннями. Ніколи не нехтуйте консультацію гінеколога і здачею аналізів перед походом в аптеку за таблетками. Від результатів обстеження буде залежати, який саме препарат дасть вам необхідний ефект. Не поспішайте купувати таблетки у лікаря, якщо той не пропонує вам обстежитися.
Гормональні таблетки мають механізм дії, заснований на утриманні певної кількості гормонів, здатних блокувати овуляцію. Відповідно, такі препарати бувають микродозированними, низкодозированними, среднедозированними і високодозированними.
Для молодих дівчат і жінок, які не народжували кращий варіант - микродозированние таблетки. Серед них найбільш відомими є «Логест», «Линдинет-20», «Новинет», «Мерсилон». Вони містять дуже низький відсоток естрогену і підходять молодим жінкам з регулярною статевим життям, які ще не оберігалися за допомогою таблеток.
Низкодозированние і среднедозированние препарати показані народжували і зрілим жінкам, які мали досвід прийому гормональних контрацептивів . Їх можна приймати і молодим жінкам у разі низької ефективності микродозових таблеток. Серед низкодозированних препаратів можна виділити «Ярину», «Марвелон», «Линдинет-30», «Силест», «Регулон». Среднедозированние таблетки крім контрацептивного дії, здатні відновлювати регулярність менструального циклу. До них відносяться «Хлое», «Демулен», «Діані-35».
Як підібрати гормональні таблетки
Високодозированние контрацептиви («Триквилар», «Овосепту», «Тризистон», «Нон-Овлон) призначаються тільки за рецептом лікаря при гормональних захворюваннях як один із засобів комплексного лікування. Вони ефективні і в якості захисту від вагітності під час гормональних порушень, коли більш слабкі таблетки не допомагають.