Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як поміняти дату в iOS?

Як поміняти дату в iOS?

Додано: 02.09.14
Як поміняти дату в iOS?
За замовчуванням дата і час в операційній системі iOS, призначеної для мобільних пристроїв і планшетів, встановлюються й коректуються через спеціально призначені для цієї мети сервери компанії Apple такі як time.apple.com, time.euro.apple.com і time.asia.apple.com. Але, як і будь-яка інша автоматична система дана функція може дати збій в самий невідповідний момент. Наприклад, коли ви здійснили переліт з одного часового поясу в інший. Якщо ви не носити наручні годинники і звикли стежити за датою та часом з iPhone, використовуєте смартфон в якості будильника, або навіть встановили в ньому важливі нагадування, то можна і не говорити до яких проблем приведуть неправильні значення поточної дати. Вихід у цьому випадку тільки один - змінити дату/час в iOS.

Виконайте наступні кроки, щоб змінити дату в iOS.
 1. На робочому столі системи натисніть на ікону Налаштування .

  Як поміняти дату в iOS?

  Прокрутіть список настройок смартфона вниз і виберіть пункт Основні .

  Як поміняти дату в iOS?

  Знайдіть в основних налаштуваннях пункт Дата і час і увійдіть до нього однократним натисканням пальцем.

  Як поміняти дату в iOS?

  У налаштуваннях дати і часу перемикач з написом Автоматично переведіть в положення вимкнено.

  Як поміняти дату в iOS?

  В результаті попереднього з'явиться можливість вибору дати і часу у вигляді прокручуваних списків. Виберіть з їх допомогою необхідні значення дати та/або часу і вийдіть з налаштувань.

  Як поміняти дату в iOS?

  Якщо вам необхідно змінити часовий пояс, виберіть пункт Часовий пояс і почніть вводити назву пункту вашого місця розташування. Після введення достатньої кількості символів з'являться підказки у вигляді списку відповідних міст, з яких потрібний.

  Як поміняти дату в iOS?  У версіях iOS6 і більш ранніх дата змінюється аналогічним чином.