Корисні поради
на всі випадки життя
» » Декоративне кашпо з бетону своїми руками

Декоративне кашпо з бетону своїми руками

Додано: 02.09.14


Відмінне декоративне кашпо з бетону своїми руками зробити дуже просто. У даному майстер-класі кашпо буде доповнено декоративними елементами. При бажанні, ви зможете замінити їх іншими.

Матеріали

Вам знадобляться:цемент;
пісок;
чорний і синій пігмент;
об'ємні наклейки з блискітками;
вода;
миючий засіб;
палички для морозива;
точильний камінь;
вібруючий інструмент для розподілу бетону;
гумові рукавички;
маска на обличчя від пилу.Декоративне кашпо з бетону своїми руками


Крок 1 . Візьміть об'ємні наклейки з блискітками і наклейте їх з внутрішньої сторони пластикового стаканчика. При заливці цементного розчину наклейки утворюють невеликі порожнечі відповідної форми. Блискітки від наклейок частково віддрукуються на кашпо.

Крок 2 . Змішайте воду і миючий засіб в невеликій ємності, додайте цемент, пігменти і пісок. Добре перемішайте всю суміш паличкою для морозива.

Крок 3 . Акуратно, використовуючи вібруючий інструмент для бетону, вилийте розчин у форму з наклейками. Намагайтеся залити розчином дно стаканчика і акуратно розподілити його по стінках. Вібруючим інструментом вирівняйте стінки бетонного кашпо і остаточно підправте їх паличкою для морозива.

Декоративне кашпо з бетону своїми руками


Крок 4 . Стаканчик з бетонним розчином накрийте гумовою рукавичкою. Залиште стаканчик до повного висихання бетону. Цей процес займе не менше п'яти днів.

Крок 5 . Зніміть рукавичку зі стаканчика, тепер вам необхідно зняти форму. Візьміть гострі ножиці, трохи ними піддягніть стаканчик і надріжте. Потягніть за надріз і повністю зніміть стаканчик з кашпо. Наклейки повинні відклеїтися разом зі стаканчиком. Якщо деякі залишилися - також піддягніть їх гострими ножицями і дістаньте з кашпо.

Крок 6 . Бетонну кашпо опустіть у воду і точильним каменем потріть його стінки, прибираючи нерівності. Ще раз дайте кашпо висохнути і можете пересаджувати в нього рослина.

Декоративне кашпо з бетону своїми руками


Бетонну кашпо готово!