Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зрозуміти, зраджує чоловік чи ні?

Як зрозуміти, зраджує чоловік чи ні?

Додано: 02.09.14
Як зрозуміти, зраджує чоловік чи ні?
Жіноча інтуїція не дарма стала легендарною, вона здатна проникнути в найглибші таємниці Світобудови. І тільки в одній сфері вона пасує: коли мова йде про стосунки з коханим чоловіком. Ми уточнюємо, що чоловік коханий, тому що з усіма іншими представниками сильної половини людства жінка може бути скільки завгодно самовпевненою, сміливою і байдужою. І тільки з одним, який по-справжньому важливий і потрібний, все це геть забувається. Коли ситуація забарвлюється щирими емоціями, навіть сама прониклива жінка ризикує втратити голову і загубитися в здогадах. Любить-не любить, змінює не змінює?! Ці сумніви вихором проносяться в голові, а багата уява послужливо підкидає в топку нових дрівець у вигляді припущень і підозр. Є тільки один спосіб впоратися з необґрунтованою ревнощами: закликати на допомогу всю свою раціональність. Щоб зрозуміти, зраджує чоловік насправді або його невірність - всього лише плід вашої уяви, доведеться залишити порожні переживання і сміливо посмитися в очі правді.

Причини та ознаки чоловічої зради
Якщо вірити міжнародною статистикою, близько 70% чоловіків хоча б раз у житті змінили дружині (офіційної чи цивільного), а мріяли про адюльтері і зовсім 98% чоловіків. Але що нам статистика, коли важливо дізнатися тільки про одному-єдиному чоловікові! Тривоги про вірність чоловіка відвідують багатьох жінок, але кожна по-різному схильна їх сприймати. Одні володіють недовірливою натурою і схильні бачити загрозу сімейному благополуччю в кожній тіні, інші - навпаки, до останнього не погоджуються з очевидними фактами зради. Вам же слід для початку постаратися повернути собі душевну рівновагу. Зробити це непросто, але необхідно для подальшої більш-менш об'єктивної оцінки ситуації. Зрештою, ніхто не знає вашого чоловіка краще за вас. І ні одна цілісна обличчястість не робить учинків, різко суперечать своїй натурі. Помічено, що схильність чоловіків до зради часто взаємопов'язана з певними факторами їх характеру і життєвого укладу:
 1. Розумні чоловіки зраджують дружинам вкрай рідко. Логічно: навіщо одружуватися на жінці, якій захочеться змінити. Або, якщо вже одружився, то ходити «наліво» - просто нерозумно і негідно поважаючого себе чоловіка. Крім того, у людини з високим рівнем інтелекту завжди знайдуться більш цікаві і корисні заняття, ніж подружня зрада. Та й ступінь самосвідомості, а значить, і самокритичність (читай - совість у нього вище. Ось вам додаткова причина будувати відносини саме з розумними чоловіками - сподіваємося, ваш чоловік саме такий.
  Повні чоловіки рідко зраджують дружинам. І причина не в недоліках фігури: багатьом жінкам якраз подобаються чоловічі животики. Просто надмірна вага фізіологічно впливає на рівень чоловічих гормонів, знижуючи кількість тестостерону, без якого просто не тягне на інтимні подвиги. Звичайно, це ще не привід відгодовувати чоловіка плюшками - навіщо вам вірний, але товстий і неповороткий чоловік. Але в тому, що ваша домашня їжа повинна бути для нього смачною і поживною, не може бути ніяких сумнівів.
  Як зрозуміти, зраджує чоловік чи ні?
  Чоловіки одних професій зраджують дружинам рідше, ніж інших. Зокрема, це стосується програмістів та зайнятих у фінансовій сфері: бухгалтерів і економістів різного рівня. Представники творчих видів діяльності більше схильні до зради. Простежити закономірність не складно, а як розпорядитися висновками - вирішувати вам. Але пам'ятайте, що навіть в самому стриманому компьютерщике може дрімати артистична жилка вільного художника.


  Але навіть у тому випадку, якщо вам пощастило вийти заміж за дуже розумного програміста з симпатичним животиком, не ставайте абсолютно безтурботним. Як відомо, раз в 100 років стріляє навіть незаряджена рушниця, а чужа душа, навіть якщо це душа рідного і улюбленого людини, завжди зберігає потаємні і темні куточки. Та й до себе присмитися не завадить: найчастіше причиною чоловічих зрад стають не брак совісті та відданості дружині, а помилки самої дружини. Адекватний чоловік не стане змінювати порядною, розумною, красивою і ніжною, турботливою, привітною, а головне - коханій жінці. Ось в цьому, останній по порядку, але першому за важливістю епітеті і криється суть подружню вірність/невірність. Якщо ваші стосунки глибокі, а шлюб побудований на довірі і любові, то для початку перестаньте себе накручувати підозрами, а потім спокійно і довірливо поговоріть з чоловіком. Розкажіть йому про свої страхи, чесно зізнайтеся в ревнощів і викладіть ті причини, які її викликали. Тільки спокійно, без надриву, сліз в голосі і докорів.

  Час від часу такі розмови між подружжям необхідні. Вони допомагають ще краще пізнати і розуміти один одного, а часом - вчасно помітити і запобігти насувається конфлікт. Але це можливо тільки в тому випадку, якщо ви вибрали чоловіки розсудливої людини, вихованої і поважає вас і себе. Чоловік, який будує свою поведінку на непохитних моральних принципах, гідний довіри. Він не стане змінювати дружині з цікавості або для того, щоб похвалитися перед приятелями. На жаль, і самі принципові однолюби не застраховані від випадкових зв'язків, які навіть інтрижки не назвеш - одноразовий незапланований секс трапляється в житті майже кожного соціально активної людини. Визнаватися вам або ні, чоловік вирішить сам. Допитуватися, чи ні - вирішувати вам. Але найстрашніше, що може статися з вами двома - це не випадковий інтимний контакт поза шлюбом і навіть не тривалий роман чоловіка з коханкою. Фатальний момент відносин - це втрата довіри між подружжям. Тому що навіть саму обрасливу зраду при бажанні можливо пробачити, але довіру неможливо повернути ніякими свідомими зусиллями.

  Як дізнатися, що чоловік зраджує
  Наважуючись на відверта розмова з чоловіком, не тримайте каменів за пазухою і дулі в кишені. У тому сенсі, що щирість передбачає повну довіру і з вашою, і з його боку. Ретельно вибирайте слова і вирази, робіть глибокий вдих замість того, щоб підвищити голос, і завжди шукайте взаємовигідні компроміси. Але в глибині душі будьте готові до того, що всієї правди все одно не дізнаєтеся. Якщо чоловік береже ваш душевний спокій і/або знає вашої помисливості, він може просто не розповісти вам за все: а як багато він приховає, залежить від нього, від вас і багатьох інших, взагалі не піддаються обрахунку, факторів. Знаючи особливості його характеру, ви можете самостійно продовжити історію та прослідкувати розвиток подій. Для цього зовсім не обов'язково (і взагалі не слід!) влаштовувати стеження за чоловіком, ритися в кишенях його одягу і потайки переглядати меню телефону. Уважна жінка здатна оцінити ситуацію і за непрямими, але дуже виразним, рисами:
  1. Зовнішність. Згідно стереотипу, закрепившемуся у громадській думці та анекдотах, після появи коханки чоловік починає ретельніше стежити за собою: частіше голитися, чепуритися перед виходом з будинку, купувати нову одяг та аксесуари. Якщо ваш чоловік почав робити все це ні з того ні з сього - то це дійсно смно. Виняток являє собою випадок, коли ви ж самі (або ваша мами/подруги/свекруха) вже проїли йому всю лисину вимогами оновити поизносившийся гардероб або хоча б змінити шкарпетки. Можливо, чоловік, нарешті, не витримав причіпок і вирішив одним махом змінити не тільки нижню білизну, але і весь імідж. З цього моменту будьте уважні: тепер він, похорошевший, може стати цікавий і іншим жінкам, а ваші побоювання про наявність коханки втіляться в життя. До чоловіків, завжди стежить за собою, цей ознака теж малопріменім. Причиною нової стрижки і стильних обновок може банально стати вихід нової колекції модного дизайнера, перед якою ваш красень не зміг встояти.
   Про що вам сказати різке посилення уваги чоловіка до свого зовнішнього вигляду? В першу чергу, про терміни та зміст позашлюбного зв'язку. Якщо вона була випадковою і вже успішно відбулася, то чоловік не став би докладати зусиль до свого апгрейду - адже коханка і так прийняла його таким, який він був. Прагнення виглядати краще властиве чоловікові, який ще тільки намагається справити враження на неприступну жінку. Хто вона - його співробітниця, випадкова знайома або ваша подруга - вам ще належить дізнатися. А поки є час вжити заходів ще до початку їхнього роману. Окремо зверніть увагу, якщо чоловік почав купувати дороге білизну (чого раніше не робив сам або робив набагато рідше). Про сліди помади і ароматі парфумів на його одязі, раптово збритого вусах навіть не будемо згадувати - це дуже пішло і більше схоже на вульгарні байки, ніж на реальну життя.
   Час , який ви проводите разом і яке він проводить без вас. У більшості сімей прийнято ділитися один з одним важливими новинами - і зміна трудового графіка до них теж відноситься. Якщо чоловік став довго затримуватися після роботи - запитайте, чому. Можливо, його чекає швидке підвищення по службі, і в зв'язку з цим керівництво завантажила додатковими обов'язками. Брехати про такі речі чоловік не стане - інакше як потім пояснити не відбувся кар'єрне зростання. Але набагато більш важливий ознака здоров'я сімейних відносин - бажання проводити разом вільний час, вихідні, відпустка і незайняті вечора. Дивно, якщо раніше чоловік охоче був у таких випадках з вами - а тепер воліє інший дозвілля («з друзями», «колегами» і/або «дальніми родичами»). Запропонуйте приєднатися. Якщо відмовить - запитайте, чому.
   Як зрозуміти, зраджує чоловік чи ні?
   Деякі дружини підозрюють у зраді чоловіків, засиживающихся в туалеті з телефоном або занадто довго приймають душ з планшетом. Проявіть іронію: можливо, ваш чоловік просто підсів на новий додаток або робить селфи. Час в соцмережах летить непомітно - хіба ви самі не забували приготувати вечерю, розглядаючи 1001 фотографію подружки після її відпустки на островах? Головне, щоб чоловік не вивчав ті ж самі її знімки в купальнику і без, а новини автопрому та інші невинні речі. У будь-якому випадку, обличчясте час наодинці з собою необхідно кожній людині, тому такі ознаки не можуть бути 100%-им доказом зради.
   Спілкування між вами - самий головний індикатор сімейного благополуччя. Приватних проявів тут безліч, і у кожної пари вони свої. У загальному сенсі зверніть увагу на такі моменти. По-перше: інтимні стосунки, їх якість і кількість. Закономірно, що, якщо чоловік регулярно займається сексом з коханкою, то на вас у нього не буде залишатися вже ні сил, ні бажання. По-друге: емоції, які він виявляє у розмові з вами. Позбавлені дружина, протиставляється милою і бажаною коханці, буде викликати роздратування, приховати яке складно. По-третє, зникнення звичних знаків уваги з його боку. Поступове зменшення кількості смс і созвонов протягом дня з роками сімейного життя - це нормально. Але зазвичай це відбувається поступово, а не раптово. В-четверте: плани на майбутнє. Навіть в усталених відносинах подружжя щось загадують: подорож, ремонт, купівлю техніки. Чоловік, не націлений на збереження сімейного вогнища, втрачає до цього інтерес.
   Витрати - очевидні і неймовірні. Неузгоджені з вами покупки, які ви помітили випадково. І єдиним доказом у такому разі можуть стати чеки в його гаманці та/або рахунки, які приходять на ваш домашній адресу. Яким чином ви помітите їх - ми не знаємо, але очевидно, що чоловікові доведеться пояснити, на що він витрачає сімейний бюджет. Правда, бувають і винятки. Наприклад, в одній родині чоловік кілька років потай від дружини будував заміський будинок, щоб піднести його в якості сюрпризу на чергову річницю їхнього барака. Зайва пильність подружжя зіпсувала і сюрприз, і сенс будівництва: будинок так і залишився на тому етапі, на якому був в момент викриття «інтриги». Тому не поспішайте кидатися на чоловіка з докорами. Можливо, путівки на курорт він купив для вас двох, а чек з ювелірного магазину виданий до прикраси, яке він хоче подарувати вам під шум морського прибою.
   Як зрозуміти, зраджує чоловік чи ні?
   Дивацтва - тобто всі ті дрібниці, які начебто і не символізують нічого поганого самі по собі, але самим фактом свого існування і по мірі накопичення створюють дискомфортний емоційний фон. Не знаючи реалій життя, ми просто перелічимо їх, щоб ви змогли вибрати знайомі ситуації, які підказують, що час насторожитися і подбати про сімейні цінності. Спонтанні і дорогі подарунки: сюрпризи або те, про що ви давно мріяли, але без причини чоловік купив це саме зараз, без особливих аргументів. Вихід з будинку без обручки, яке раніше чоловік носив постійно. Навмисний порядок у салоні його автомобіля (щоб випадково не залишилося слідів перебування в ньому іншої жінки: запахів, косметики, довгих волосся, трусиків, відбитків рук на склі, незвично придвинутого пасажирського крісла тощо). Згадки про нової співробітниці/дівчині друга/однокласниці, з погано приховуваним замилуванням нею.


   Кожен з цих ознак сама по собі майже нічого не стоїть і вже точно не варто витрати ваших нервів. Але в масі вони дійсно повинні змусити вас задуматися і навести деякі довідки про можливі зміни у вашому сімейному житті. Але перш абсолютно чесно зізнайтеся собі, чи дійсно ви хочете знати правду про внесемейной обличчястому житті вашого чоловіка, якою б неприємною вона не опинилася? Не всі одкровення можна пережити, і не всі факти повинні бути розкриті. І, якщо ви сумніваєтеся у вірності чоловіка, але досі не прояснили ситуацію до кінця, можливо, просто не хочете зіткнутися один на один з настільки суворою реальністю? І ви маєте на це право, як і на будь-які дії, що захищають вас обличчясто і не шкодять іншим. Чимало жінок воліли не виводити чоловіка на чисту воду, а жити з ним далі як ні в чому не бувало. Це, як і багато іншого в житті, - лише питання пріоритетів. В чому вони полягають для вас: в абсолютній парності дружина, у відчутті власної проникливості, у збереженні сім'ї заради дітей/майна/звичного укладу, знаєте тільки ви. І тільки ви напевно зможете зрозуміти, чи зраджує вам чоловік.