Корисні поради
на всі випадки життя
» » Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)

Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)

Додано: 02.09.14
Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)

Зміст:

 • Як зробити конверт з паперу?


 • Красивий конверт своїми руками


 • Шаблони конвертів


 • Конверт-орігамі своїми руками (відео)


 • Конверти для грошей своїми руками


 • Подарунковий конверт для грошей


 • Конверт для грошей скрапбукінг


 • Конверт на весілля своїми руками


 • Гроші в конверті: оригінальні ідеї • Конверт - це всього лише оболонка чи упаковка для вкладання різних предметів або паперів. В основному ми звикли думати про конверті, як про "упаковці" для листів або документів. Але бувають також конверти з щільних тканин або ковдр для новонароджених дітей.  Сьогодні ми навчимося робити конверти для різних потреб і почнемо, мабуть, з самого поширеного конверта - конверти з паперу.  Як зробити конверт з паперу?

  Найпростіший конверт можна зробити з квадратного аркуша паперу, склавши кути до центру. Для цього вам знадобиться квадратний аркуш паперу бажаного розміру, лінійка і олівець.  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)

  1) Позначте самий центр листа точкою, вимірявши відстань до неї за допомогою лінійки.  2) Складіть ліву і праву сторону всередину, щоб кути стосувалися центральної точки .  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)

  3) Потім підігніть нижню сторону вгору так, щоб вона закривала центр і її можна було приклеїти до двом вже підігнутим кутах .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)

  4) Нанесіть клей на нижні боку конверта, як показано на фото. Ви можете також скористатися двостороннім скотчем .  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)

  5) Підігніть верхній кут вниз. Конверт готовий! Цей конверт можна зробити лише на пару хвилин. Він заснований на простому принципі додавання кутів. Ось ще кілька схем виготовлення конвертів з листів різної форми:
  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)

  Конверт з ромба

  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)

  Конверт з серця

  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)

  Конверт з квадратиком


  Красивий конверт своїми руками

  Щоб ваш конверт виглядав красиво й оригінально, його можна зробити з декількох видів кольорового паперу . Найпростішим способом прикраси конверта є використання різних типів паперу для зовнішньої і внутрішньої сторони.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Для роботи вам знадобляться:  - 2 аркуші кольорового паперу  - Старий конверт в якості шаблона (необов'язково)  - Двосторонній скотч або клей  - Лінійка і олівець  - Ножиці  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)
  Приступимо до роботи:  1) Виріжте з аркуша кольорового паперу заготовку для зовнішнього боку конверта . Для цього ви можете скористатися вже готовим шаблоном, або намалювати шаблон самостійно за допомогою лінійки і олівця. Розмір конверта вибирайте на розсуд в залежності від того, що ви збираєтеся в нього помістити.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  2) З іншого аркуша кольорового паперу виріжте заготовку для внутрішньої частини конверта .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  3) Внутрішня частина повинна відповідати за розмірами зовнішньої, але повинна бути трохи менше, щоб її можна було легко вставити всередину .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  4) З допомогою скотча або клею вклейте внутрішню деталь .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  5) Загніть краю конверта всередину і заклейте їх так, щоб клей не потрапив у внутрішню частину .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Шаблони конвертів

  За допомогою цього шаблону ви можете зробити конверти з кольорового картону :


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Додавши стрічку, у вас вийдуть конверти на різні випадки життя : для вітальних листівок, грошей, запрошень і т.д.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Шаблон довгого конвертика :


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Шаблон конверта на аркуші А4 :


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Можна прикрасити конверти кольоровим мереживом або аплікаціями :


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Можна використовувати намистини і нитки , щоб закривати конверт:


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Конверти іноді прикрашають різними деталями з паперу , виконаними в різних техніках: оригамі, квіллінг, скрапбукінг і т.п.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)
  Конверт-орігамі своїми руками (відео):
  Конверти для грошей своїми руками

  Що може бути банальніше подарунок у вигляді грошей проте деколи це єдине, що приходить в голову. Щоб ваш подарунок відрізнявся оригінальністю, ви можете помістити його в конвертик, зроблений своїми руками . Конверт можна красиво прикрасити і підписати, як листівку.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Конверти для грошей зазвичай робляться з картону і мають витягнуту форму, щоб купюра могла вміститися в нього повністю . Можна намалювати шаблони самостійно або скористатися готовими шаблонами:  Конверти для грошей (шаблони):

  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)

  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)

  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)
  Пропонуємо вам кілька корисних ідей про те, як зробити і прикрасити конверти для грошей, які стануть відмінними подарунками разом з їх вмістом.  Подарунковий конверт для грошей

  Збираєтеся на день народження, весілля, хрестини чи інший захід? Тоді вам стане в нагоді конверт для грошей! Цей оригінальний подарунок, зроблений своїми руками, обов'язково сподобається вашим близьким.  Варіант 1:  Цей простий конвертик для грошей можна зробити з кольорового паперу декількох кольорів і атласних стрічок. Він виглядає дуже святково, а його виготовлення не займе у вас багато часу.  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Для роботи вам знадобляться:  - 2 аркуші кольорового паперу (одна з малюнком, інша однотонна)  - Клей  - Лінійка і олівець  - Атласні стрічки 2-х кольорів шириною 1 см і 05 см  - Сірники або запальничка  - Ножиці  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)
  Приступимо до роботи:  1) Приготуйте папір і стрічки , щоб вони поєднувалися між собою по колірній гамі. Автор даного майстер-класу використовував для виготовлення конверта звичайні шпалери , обрізки яких залишилися після ремонту.  Перш, ніж приступити до роботи, відміряйте бажаний розмір конверта, його ширину і довжину. В даному випадку використовувався прямокутник з однотонної папери розміром 20 на 40 сантиметрів . Складіть аркуш паперу краями всередину по центру, як показано на фото:


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  2) Складіть бокові сторони всередину до центру.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  3) Розкрийте бокові сторони та складіть куточки у вигляді трикутника .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  4) Розгорніть конверт і наклейте прямокутник кольорового паперу розміром 20 на 23 сантиметри по центру аркуша однотонної папери.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  5) Загніть зайве всередину конверта.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  6) Бічні кути у вигляді трикутників приклейте за допомогою клею до основи конверта.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  7) Атласну стрічку шириною 1 сантиметр приклейте по центру з зворотньої й лицевої сторони конверта, залишивши кінці, щоб зробити бантик .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  8) Поверх широкої наклейте вузьку стрічку шириною 05 сантиметрів , також залишивши кінці для бантика.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  9) Обробіть кінці стрічки вогнем щоб вона не розсипалася.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  10) Зав'яжіть стрічки бантиком . Ваш оригінальний конвертик для грошей готовий.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)


  Варіант 2:  Конверти для грошей або для інших сюрпризів можна зробити не тільки з паперу, але і з тканини . Пропонуємо вам дізнатися, як зробити оригінальний подарунковий конвертик з фетру , в який можна помістити гроші, або подарункову дисконтну карту.  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)

  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)
  Для роботи вам знадобляться:  - Кілька невеликих аркушів кольорового фетру  - Товста вовняна нитка для в'язання  - Гудзики  - Клей  - Лінійка і олівець  - Голка  - Шпильки  - Ножиці  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)


  Приступимо до роботи:  1) З допомогою олівця і лінійки відміряйте ширину майбутнього конвертика в залежності від того, що ви будете в нього класти. Якщо це буде дисконтна картка, прикладіть її до фетру і відміряйте з двох сторін по 1 сантиметру для шва .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  2) Відріжте прямокутну заготовку з фетру потім загніть нижню її частину і заколіть шпильками. Вставте картку всередину, щоб підібрати розмір кришки.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  3) Відріжте зверху все зайве .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  4) Обробіть краю нитками, зробивши П-образні стібки . Нитки краще використовувати контрастного кольору.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  5) З зеленого фетру виріжте три невеликі ялинки або будь-які інші деталі.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  6) Наклейте ялинки з зворотного зовнішньої сторони конвертика . На верхівках ялинок пришийте невеликі гудзики.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  7) З зовнішньої сторони передній частині конверта внизу пришити гудзик , а до краю кришки прикріпіть нитки , щоб конверт можна було закривати і зав'язувати на бантик.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Конверт для грошей скрапбукінг

  Цей конверт в техніці скрапбукінг нескладно зробити в домашніх умовах, використовуючи деталі вирізані з паперу. Скрапбукінг - техніка оформлення альбомів для фотографій, а також різних інших виробів з допомогою паперових аплікацій, виробів і т.д.  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)


  Для роботи вам знадобляться:  - Білий картон (23 на 23 сантиметри)  - Кольоровий папір (23 на 20 сантиметрів)  - Кольоровий папір іншого відтінку або малюнка (8 на 14 сантиметрів)  - Звичайна тонка біла папір або тонке мереживо  - Атласна стрічка довжиною 35 сантиметрів  - Деталі для прикрас (метелики, стрази, намистинки тощо)  - Клей  - Лінійка і олівець  - Сірники або запальничка  - Швейна машинка та нитки  - Ножиці  Приступимо до роботи:  1) Використовуючи готовий шаблон, виріжте з білого картону заготовку для майбутнього конверта .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  2) З кольорового паперу виріжте дві прямокутні заготовки , які будуть відповідати верхнім частинам конверта. Заготовки повинні бути на кілька міліметрів менше основи, щоб їх легко можна було приклеїти і щоб вони не виходили за краї.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  3) З паперу іншого кольору виріжте ще дві заготовки такої ж ширини , але меншої довжини - це буде серединка вашого конверта.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  4) По боках цих деталей приклейте мереживну оборку . Можна використовувати паперове мереживо або дуже тонкі мереживні стрічки.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  5) Приклейте деталі з мереживом до кольоровим деталей більшого розміру .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  6) Приклейте всі деталі до зовнішній стороні конверта на головну зовнішню кришку і на внутрішню кришку. Потім пройдіться по краю на швейній машинці зигзагоподібним швом . Цвітну деталь ви також можете наклеїти і на зворотну зовнішню сторону конверта, а потім обробити її на швейній машинці.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  7) Перед тим як приклеїти кольорову деталь до звороті, вставте між деталлю і основою атласну стрічку .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  8) Зав'яжіть попереду стрічку бантиком і приклейте з зовнішньої сторони поверх стрічки прямокутник з тонкого білого паперу з написом.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  9) Останній штрих: прикраса додатковими деталями .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Конверт на весілля своїми руками

  Кращим подарунком на весілля вважаються гроші, які можна помістити в красивий конверт ручної роботи .  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)


  Для роботи вам знадобляться:  - Аркуш білого щільного паперу формату А4  - Кольоровий папір світлого відтінку  - Декоративний шнур  - Мереживна стрічка  - Шматок тонкої напівпрозорої тканини  - Деталі для прикрас (квіти з тканини або паперу, підвіска у вигляді ключика, намистини тощо)  - Двосторонній скотч  - Лінійка і олівець  - Швейна машинка та нитки  - Клей  - Ножиці (звичайні і фігурні)  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)


  Приступимо до роботи:  1) Якщо кольоровий папір у вас не дуже щільна, наклейте її на аркуш білого паперу формату А4 і дайте добре висохнути.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  2) Використовуючи запропонований шаблон або будь-який інший шаблон, накресліть із зворотного боку аркуша контури майбутнього конверта і зробіть викрійку. Згини вказані синьою пунктирною лінією.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  3) Виріжте викрійку. Можна скористатися фігурними ножицями .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  4) Загніть всі краї викрійки всередину. На нижню кришку приклейте смужку мережива , загнувши краї всередину. Після цього приклейте нижню кришку до бічних сторонах за допомогою двостороннього скотчу .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)
  5) З білого щільного паперу виріжте прямокутник 17 на 85 сантиметрів .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  6) Відріжте частину паперу, щоб вийшла ось така трикутна форма :


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  7) Оберніть деталь з паперу напівпрозорою тканиною , з закріпіть зворотного боку скотчем і прошийте на машинці з лицьової сторони зигзагоподібним швом.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  8) Підготуйте всі прикраси : стрічки та шнури зав'язати бантиком, зробіть квітка з прозорої тканини, деталі у вигляді ключика прикріпіть шнурок.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  9) Мереживну стрічку приклейте у верхній частині деталі, захопивши шнурок , який буде обертатися навколо конверта, тому залиште підходящу для цього довжину. У нижній трикутний край деталі приклейте прикраси.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  10) Для надійності пройдіться строчкою по приклеєною мереживний стрічці .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  11) Приклейте деталь до зовнішній стороні кришки конвертика.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  12) Весільний конверт для грошей готовий ! Всередині він буде виглядати так:


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Гроші в конверті: оригінальні ідеї

  З допомогою дизайну конверта можна по-різному розмістити гроші всередині . Ось кілька ідей, які допоможуть вам зробити оригінальні конверти. Наприклад, ви може використовувати листівку , всередину якої вклеїти невеликий конвертик з грошима. На листівці можна написати побажання, а, заглянувши всередину, одержувач знайде там грошовий подарунок .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Інший варіант - зробити конверт також у вигляді листівки, а всередині прикріпити атласні стрічки, які будуть утримувати купюри .


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)  Книжка з конвертів . Ця оригінальна ідея сподобається тим, хто хотів би навчитися економити гроші. Можна зробити кілька простих конвертів і підписати їх, вказавши для якої мети призначені гроші, що зберігаються в них, і час, коли їх можна витратити.


  Конверти своїми руками на будь-які випадки життя (майстер-класи)