Корисні поради
на всі випадки життя
» » Новорічні кульки своїми руками

Новорічні кульки своїми руками

Додано: 04.09.14
Новорічні кульки своїми руками

Щоб прикрасити ялинку або будинок, не потрібно купувати безліч різних прикрас. Спробуйте використовувати уява і кілька матеріалів , які просто знайти.З безлічі варіантів новорічних куль , можете вибрати ті, які легко виготовити з паперу або тканини, наприклад.Ви також можете спробувати прикрасити старі кульки , або ті, на яких немає яскравого малюнка.У спеціалізованих магазинах можна придбати пінопластові або пластмасові кульки , які також можна красиво прикрасити і повісити на ялинку.Ось кілька цікавих варіантів як можна зробити новорічні кулі:Новорічні кулі. Кулька з компакт-дисків.Новорічні кульки своїми рукамиВам знадобиться:


- простий кулька (бажано без малюнка)


- компакт-диски


- стрічка


- ножиці


- клейНоворічні кульки своїми руками1. Розріжте диск на кілька невеликих шматочків різної форми. Це буде непросто, і краще використовувати гострі ножиці.Новорічні кульки своїми руками2. Нанесіть краплю клею на кульку і приклейте шматочок вашої мозаїки блискучою стороною догори.


3. Продовжуйте клеїти деталі диска, поки не покриєте всю поверхню кульки. Все ж бажано залишати трохи місця між деталями, щоб можна було побачити яскраву стрічку, яку ви пізніше помістіть всередину кулі.Новорічні кульки своїми руками* Для зручності можете покласти кульку на чашку, щоб він не котився по столу.Новорічні кульки своїми руками4. Помістіть стрічку яскравого кольору в кульку.Новорічні кульки своїми рукамиНоворічні кульки. Прикрашаємо відбитками пальців.Новорічні кульки своїми рукамиВам знадобиться:


- кулі без малюнка


- фарба акварельна, акрилова, гуаш)


- пензлики


- все, щоб не забруднити робоче місце (пластикова тарілка, серветки тощо)1. Пофарбуйте кінчик пальця будь-яким кольором і притисніть його не сильно до кульки. В даному прикладі використовувалась коричнева фарба, а сам відбиток грав роль голови оленя. Нехай фарба висохне.* Можете зробити кілька відбитків на кульці.Новорічні кульки своїми руками2. Після того, як висохла фарба, можете за допомогою пензлика додати декілька деталей. Наприклад, в даному прикладі додали носик, очі і ріжки.Новорічні кульки своїми рукамиНехай фарба висохне, а потім сміливо вішайте новорічні кулі на ялинку.Скляні новорічні кулі. Кулька, прикрашений відбитком руки.Новорічні кульки своїми рукамиЯк зробити новорічний куля. Кулі з паперових трубочок.Новорічні кульки своїми руками


Вам знадобиться:


- пінопласт або пластикова куля


- клейовий пістолет або суперклей (клей "Момент")


- будь-яка тонка папір (зі старих журналів, газет, книг)


- нитка (стрічка)1. Приготуйте папір і зробіть з неї кілька тонких трубочок.


2. Поверніть першу трубочку в спіраль (щоб була схожа на равлика).Новорічні кульки своїми руками3. На кульку нанесіть краплю клею і притисніть до цього місця кінчик згорнутої трубочки. Дочекайтеся, поки кінчик приклеїться.


4. Від верхівки по спіралі нанесіть клей.Новорічні кульки своїми руками5. До нанесеному приклейте клеєм всю іншу частину трубочки.


6. Всі інші трубочки треба клеїти, продовжуючи спіраль, поки не покриєте всю поверхню кульки. Там, де кінці трубочок будуть стикатися, нанесіть клей, щоб скріпити їх.Новорічні кульки своїми руками7. Залишилося приклеїти нитку до кульки, щоб повісити його на ялинку. Зробіть невеликий отвір в кульці, капніть в нього трохи клею і приклейте нитку або стрічку.Новорічні кулі (майстер-клас). Ароматний куля.Новорічні кульки своїми рукамиВам знадобиться:


- широка гумка або стрічка


- апельсин або лимон


- стрічка


- гвоздика та інші спеції (кориця, наприклад)


- зубочисткаНоворічні кульки своїми руками1. Надягніть на апельсин або лимон гумку. Вона повинна знаходитись посередині. Замість резинки можете використовувати стрічку. Місце, яке покриває стрічка, не буде містити корицю.


2. З допомогою зубочистку зробіть кілька отворів.


3. Вставте в отвори гвоздику. Не варто вставляти занадто щільно, так як під час висихання, апельсин буде зменшуватися. Окутайте спецією всю неприховану поверхню фрукта.


4. При бажанні можете занурити кулю в інші спеції, для запаху.


5. Почекайте 2 тижні, поки не висохне виріб або можете помістити її відразу в духовку на годину.


6. Додайте стрічку, щоб можна було повісити новорічна кулька.Новорічна ялинкова куля, прикрашений пайєткамиНоворічні кульки своїми рукамиВам знадобиться:


- паєтки на нитці


- куля


- клей


- ножиціНоворічні кульки своїми руками1. Нанесіть клей на нижню частину кулі.


2. Приклейте один кінець стрічки з пайеток, зачекайте, поки клей висохне, і почніть поступово огортає шар паєтками, додаючи клей.3. Після того, як ви огорнули весь куля, відріжте зайве ножицями.Новорічні кульки своїми рукамиПрикраса новорічних куль фетромНоворічні кульки своїми рукамиВам знадобиться:


- куля


- фетр декількох кольорів


- клей


- ножиці


- ниткаНоворічні кульки своїми руками1. З фетру виріжте кружечки різних кольорів. В даному прикладі діаметр одного кола 3 см.


2. Зніміть кріплення з кульки і почніть приклеювати кружечки до нього - почніть з маківки і рухайтеся вниз. Клейте рядами і в шаховому порядку. В одному ряду кожен кружечок повинен лежати трохи поверх іншого (см. картинку).* Дуже добре буде клеїти гарячий клей, що наноситься клейовим пістолетом. Але ви можете спробувати приклеїти суперклеєм (Моментом).3. Вставте кріплення назад в кульку, і можете його повісити на ялинку.Новорічні кульки своїми рукамиНоворічні кулі з паперу. Кульки з тваринами.Новорічні кульки своїми рукамиВам знадобиться:


- тонкий папір (газета, наприклад)


- клей ПВА


- пластиковий або пінопластовий кулька


- малярний скотч


- нитка


- гелева ручка


- фарбиНоворічні кульки своїми руками1. Покрийте кулька шматочками малярного скотча.


2. Приготуйте тонкий папір і акуратно розірвіть її на маленькі шматочки.


3. Змочіть шматочки паперу в клеї ПВА і почніть наклеювати їх на кулю. Зачекайте, поки клей висохне.Новорічні кульки своїми руками4. Нанесіть білу фарбу на місці, де ви хочете зробити малюнок.


5. Ручкою або фломастером намалюйте будь-який візерунок/картинку на кульці.Новорічні кульки своїми рукамиОт і все.Як з паперу зробити кулюНоворічні кульки своїми рукамиВам знадобиться:


- кольоровий папір


- тонка дріт


- степлер


- клей1. Щоб зробити кружечки можете використовувати циркуль або стакан, який потрібно обвести на папері. Вам потрібно приготувати 12 гуртків 3-х кольорів (по 4 кожного кольору).* Можете використовувати 2 кольори. У такому разі читайте у пункті 3.а. як слід їх збирати.2. Після того, як ви вирізали всі 12 кружечків, кожен з них потрібно зігнути навпіл. Після цього всі кружечки складіть у стопочку (см. картинку).


3. Кольори позначимо буквами A,B і C. Складіть кружечки в стопку, використовуючи наступну послідовність: ABBCCAABBCCA.


3.а. При використанні 2-х кольорів (А і В), скласти кружечки потрібно в такій послідовності: ABBAABBAABBA.Новорічні кульки своїми руками4. Використовуючи тонку дріт, скріпіть всі кружечки між собою. Для цього потрібно обмотати дріт навколо гуртків уздовж лінії згину. Після цього кінці дроту потрібно скрутити.


* У разі відсутності дроту, спробуйте скріпити кружечки степлером.


5. Залишилося лише розправити кружечки і клеєм з'єднати сусідні половинки.


* Кожну половинку кружальця потрібно з'єднати з однієї сусідньої вгорі, і з іншого внизу.Новорічні кульки своїми рукамиНоворічні кулі ручної роботиНоворічні кульки своїми рукамиВам знадобиться:


- кольоровий папір


- клей


- нитка.1. Приготуйте кілька аркушів кольорового паперу і виріжте 8 однакових гуртків. Використовуйте різні кольори.* Варто зазначити, що кількість гуртків можна змінити, але їх повинно бути не менше трьох.Новорічні кульки своїми руками2. Кожен коло потрібно зігнути навпіл.


3. Половинки кружечків треба склеїти між собою так, як зображено на картинці.* Краплі клею варто додавати на виворітну сторону половинок.4. До того, як ви до кінця заклеите новорічний куля, спробуйте протягнути через нього нитку або стрічку.Новорічні кульки своїми руками* Спробуйте зробити подібну прикрасу, використовуючи інші геометричні фігури, крім кола.Новорічні кульки своїми рукамиНоворічні кулі (фото)Новорічні кульки своїми руками

Новорічні кульки своїми руками

Новорічні кульки своїми руками: