Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як прикрасити пляшку шампанського

Як прикрасити пляшку шампанського

Додано: 04.09.14
Як прикрасити пляшку шампанського

Зміст:


 • Шампанське в подарунок. Частина I

 • Частина II. Капелюх для дами

 • Як прикрасити шампанське цукерками

 • Прикраса пляшки до весілля. Варіант I

 • Прикраса пляшки до весілля. Варіант II

 • Плаття для шампанського

 • Прикрашаємо шампанське стрічками

 • Прикрашаємо шампанське до Нового року

 • Відео уроки по прикрасі пляшок

 • Якщо ви готуєтеся до свята, будь то весілля, день народження, ювілей або Новий рік, на столі обов'язково повинна бути пляшка шампанського.  У той же час, прикрасивши таку пляшку, ви прикрасите також святковий стіл, а значить, додасте ще одну родзинку свята.  Як прикрасити шампанське в подарунок своїми руками  У цьому майстер класі ви зможете навчитися робити рожеву даму з пляшки шампанського.  Вам знадобиться:  - коса бейка(10-11 м)


  - клей (бажано будівельна)


  - ножиці


  - тканина для бантів  1. Щоб зробити верхню частину плаття можна використовувати сріблясту тасьму. Вам просто потрібно приклеїти, прикривши емблему на пляшці.
  Як прикрасити пляшку шампанського  2. Після чого ви зробили два ряди внапуск, приготуйте рожеву стрічку. Використовуйте зовсім трохи клею, щоб приклеїти стрічку до пляшки. Робіть це трохи навскоси.


  Коли ви дійшли до середини пляшки, у вас повинна вийти ось така заготовка:
  Як прикрасити пляшку шампанського  * Далі обмотайте пляшку до кінця вже цілим полотном, при цьому продовжуючи наносити невеликі крапельки клею на тканину.  3. Після чого ви накрутили тканину до кінця, її кінець потрібно приклеїти в тому місці, де у вас приблизно буде закрито спідницею. Тим самим ви приховаєте всі шви.  4. Настав час зробити спідницю. Для цього приготуйте стрічку для банта і зберіть її на нитку. В даному прикладі довжина стрічки 15 метра, але ви можете вибрати самі, зробити довшим або коротшим.
  Як прикрасити пляшку шампанського  5. Спідницю можна прикріпити до пляшки з допомогою клею або нитки, зав'язану навколо пляшки.  Як прикрасити шампанське. Капелюх для дами.

  Як прикрасити пляшку шампанського  У цьому прикладі ви зможете зробити капелюх для дами, яку ви приготували раніше. Єдина різниця полягає в кольорі, обраному для "шати" пляшки. В даному прикладі це синій, але ви можете залишити рожевий, або вибрати колір, який вам більше подобається.  * Приготуйте пляшку, прикрасивши її як у минулому прикладі.  Готуємо капелюх  1. З пластикової пляшки виріжте коло. Розмір капелюхи залежатиме від діаметра кола.  2. Всередині вирізаного кола виріжте ще одне коло - у вас вийде та частина капелюхи, яка кріпиться поверх шампанського. Це означає, що вам потрібно поміряти діаметр шийки пляшки, і зробити внутрішній круг трохи більше, щоб капелюх була трохи більше.  3. Далі з картону виріжте ось таку форму (діаметр паперового кола дорівнює діаметру отвору в пластиковому колі).
  Як прикрасити пляшку шампанського  * Видаліть смужки через одну.
  Як прикрасити пляшку шампанського  * Використовуйте степлер, щоб прикріпити картон до пластику. Далі включаєте вашу уяву, щоб прикрасити капелюх. В даному прикладі використовувалася атласна стрічка і мережива.
  Як прикрасити пляшку шампанського  Фото ліворуч - вид зверху, фото праворуч - вид знизу.
  Як прикрасити пляшку шампанського
  Як прикрасити шампанське цукерками

  Як прикрасити пляшку шампанського
  Вам знадобиться:  - папір тишею (2 помаранчевих листа, 1 зелений лист)  * Тишею це тонка папір, також відома як "цигарковий". Знайти її можна на стійках подарункової упаковки, а також в спеціалізованих художніх магазинах.  - цукерки (в даному прикладі їх 48 штук)


  - рафія  * Рафія це довгі волокна, які можна виявити на листках пальми рафія. Вони популярні серед флористів і використовуються в декоративно-прикладному мистецтві.  - термоклей


  - клейовий термопістолет  1. Приготуйте помаранчеву цигарковий папір і виріжте з неї квадрати розміром 7 х 7 см.  2. Нанесіть клей на плоску сторону кожної цукерки. Тепер потрібно приклеїти цукерку в середину квадрата з паперу.  3. Далі краї паперу вам потрібно загнути до вершини цукерки. Почніть приклеювати цукерки до пляшки з допомогою клею.
  Як прикрасити пляшку шампанського  * Прикрашати пляшку цукерками краще знизу вгору по колу.  * Намагайтеся клеїти цукерки щільно один до одного.  4. Робимо листя. Для цього приготуйте зелену цигарковий папір і виріжте з неї вузькі довгі листки.  5. Листя потрібно склеїти між собою у кілька шарів. Далі ними потрібно прикрасити горлечко пляшки.
  Як прикрасити пляшку шампанського  6. Ваша пляшка буде ще більше схожа на ананас, якщо ви намотайте на шийку трохи рафії.  Як красиво прикрасити пляшку шампанського  Красиво оформленими пляшками шампанського прийнято прикрашати весілля. В даному майстер класі ви дізнаєтеся про ще один оригінальний спосіб прикрасити пляшку. Вам допоможе атласна стрічка і ваша уява.
  Як прикрасити пляшку шампанського  Варто відзначити, що така прикраса підійде не тільки для весільного столу, але і до будь-якого іншого свята, наприклад, 8 березня чи день народження.  Вам знадобитися:  - шовкова тканина


  - атласні стрічки (2 кольори, ширина кожної стрічки не менше 4 см)


  - тасьма золотистого кольору


  - коса бейка


  - підкладка  1. Готуємо викрійку сукні. Вона складається з ліфа і спідниці.
  Як прикрасити пляшку шампанського  Для початку потрібно її зробити на папері. Як орієнтир візьміть розміри пляшки шампанського, і далі переносите на тканину.  * Краще всього використовувати щільний атлас і шовк.  2. Зробіть строчку по краю атласною стрічки, заздалегідь послабивши на швейній машинці натяг ниток.  Далі потягніть за один кінець нитки, щоб стягнути стрічку і отримати волан.  * Бажано поставити закріпки з кожного кінця, щоб працюючи з стрічками, стягнуті краю у вас не роз'їжджалися.  3. З допомогою кравецьких шпильок, потрібно стрічку приєднати до нижньому краю спідниці. Зробіть зигзагоподібний сходинку на машинці.
  Як прикрасити пляшку шампанського  4. Прикрасьте всю спідницю, чергуючи стрічки двох різних кольорів (в даному випадку білого і бордового).  * Між рядами залишайте не більше 3 см.  5. Коли будете притачивать стрічки, варто простежити, щоб верхній ряд повністю покривав шов з'єднання нижнього ряду.
  Як прикрасити пляшку шампанського  * Якщо хочете приховати на вивороті рядки, можете використовувати підкладку. Варто накласти спідницю на тканину, провести контур деталі і зробити підкладку.  6. Всі деталі скріпіть, використовуючи шпильки. Також варто закріпити край машинною строчкою (см. картинку).
  Як прикрасити пляшку шампанського  7. Тепер потрібно окантувати край виробу косою бейкой.  8. Прикрашаємо ліф стрічкою. Щоб це зробити, вам потрібно накласти стрічку на ліф і далі по краю обточити, тобто скріпити дві деталі з наступним вивертиванием.  9. Шов потрібно приховати, пришиваючи ліфа і спідниці стрічкою.
  Як прикрасити пляшку шампанського  10. Починайте прикрашати плаття бантиком (брошками, паєтками).  Як прикрасити шампанське своїми руками на весілля

  Як прикрасити пляшку шампанського  Для весільного столу можна приготувати 2 барвисті пляшки шампанського і зв'язати їх разом стрічками.  Вам знадобиться:  - шампанське (2 пляшки)


  - фарбу в аерозольному балончику (колір білий)


  - атласні стрічки (колір білий і фіолетовий, довжина 2 метра)


  - контур по склу (в даному прикладі бузкового кольору)


  - пастель


  - намистини


  - канцелярський клей, ізоляційна стрічка або скотч


  - цианопановий клей


  - квіти з полімерної глини


  - двосторонній скотч  1. Зніміть з пляшок наклейки, обмокнув їх у холодній воді. Обезжирьте поверхню спиртом або засобом для миття вікон і висушіть.  2. За допомогою канцелярського клею наклейте на скло пляшки прикраси з паперу. Можете замість цього використовувати ізоляційну стрічку або скотч, але в цьому випадку клей не використовується (очевидно). Коли ви пофарбуєте пляшку і зніміть прикраси, на їх місцях буде чисте скло.
  Як прикрасити пляшку шампанського  В даному прикладі використовувалися візерунки квадратної форми, хвилеподібні смуги, травинки і метелики.  3. Тепер пляшку потрібно пофарбувати. Використовуючи балончик з білою фарбою, пофарбуйте пляшки в 3 шари (уважно прочитайте інструкцію з використання балончика). Можете спробувати замінити балончик з фарбою на акрилову фарбу.
  Як прикрасити пляшку шампанського  Слідкуйте за тим, щоб після нанесення нового шару, попередній шар повністю висох. Для цього, можливо, доведеться залишити пляшки на добу сохнути.  4. Акуратно зніміть шматочки паперу (ізоляційної стрічки, скотчу).
  Як прикрасити пляшку шампанського  5. Час прикрашати - приклейте на чисте скло квіточки, розпишіть їх пастеллю і контуром. Останнім також можна намалювати довільні візерунки.
  Як прикрасити пляшку шампанського  6. Місця, що пустують, можете заповнити намистинками, приклеєними цианопановим клеєм.
  Як прикрасити пляшку шампанського

  Як прикрасити пляшку шампанського

  Як прикрасити пляшку шампанського

  Як прикрасити пляшку шампанського  7. Обв'яжіть пляшку атласною стрічкою. Можете використовувати двосторонній скотч під стрічкою, щоб вона не зміщувалася. Кінці можете зав'язати вузлом і бантом.
  Як прикрасити пляшку шампанського

  Як прикрасити пляшку шампанського  Кінці стрічки можна обпалити над свічкою. Вони можу звисати до дна пляшки.  Як прикрасити пляшку шампанського своїми руками

  Як прикрасити пляшку шампанського
  Вам знадобиться:  - атласна стрічка (1 шоколадного кольору, 1 білого кольору; довжина 2м, ширина 3см)


  - біла атласна стрічка (довжина 60см, ширина-6см)


  - тканина для основи  1. Для початку потрібно викроїти сукню, орієнтуючись за розмірами пляшки.  2. З атласних стрічок потрібно приготувати воланчики. Щоб це зробити, по краю прокладете строчку і стягніть, щоб вийшли рюші.
  Як прикрасити пляшку шампанського  3. Пришийте рюші на спідницю.  4. Перший ряд повинен складатися з самої широкої стрічки, яку потрібно пристрочивши.  5. Від центру лінії талії вам потрібно накреслити равнобокий трикутник (см. картинку).
  Як прикрасити пляшку шампанського  6. Пришийте по периметру трикутника білі стрічки, шириною 3см.  * Щоб у вас все вийшло акуратно, виріб варто зафіксувати шпильками, і тільки потім почати притачивать.  7. Закрийте краю трикутника оборкою, зробленої з атласної стрічки шоколадного кольору.
  Як прикрасити пляшку шампанського  8. Далі драпіруйте спідничку шоколадними стрічками як показано на картинці.
  Як прикрасити пляшку шампанського  9. За допомогою білої широкої стрічки (6см) прикрийте прогалини драпірування. Поверх цієї стрічки також наносити вузьку шоколадну стрічку (3см) і прострочіть.
  Як прикрасити пляшку шампанського  * Якщо потягнути за кінець нитки, то у вас вийде стягнути стрічку і красиво і акуратно розподілити складочки.  * З допомогою даної деталі ви зможете заховати не задрапіровані місця.  10. Приготуйте атласну стрічку (6см) і нашийте її на ліф сукні. Можете додати для краси пайетки і пришити зав'язки.
  Як прикрасити пляшку шампанського  11. Внизу ви можете прикрасити сукню бантами з білих стрічок.
  Як прикрасити пляшку шампанського  Як прикрасити пляшку шампанського стрічками

  Як прикрасити пляшку шампанського  На весілля або ювілей вам також підійде наступний декор пляшки шампанського.  Вам знадобиться:  - атласна стрічка (35 м)


  - золота парчевая стрічка (15 м)


  - клей (бажано момент)


  - ножиці


  - пляшка шампанського з золотою фольгою  1. Приготуйте пляшку і стрічку і відміряйте приблизну її довжину на перший шар. Щоб це зробити прикладіть стрічку до шийки пляшки.
  Як прикрасити пляшку шампанського  2. Коли відміряли довжину, відріжте потрібний фрагмент стрічки клеєм і позначте на ньому кілька точок.
  Як прикрасити пляшку шампанського  3. Далі оберніть цим фрагментом стрічки пляшку так, щоб закрити обгортку шампанського. Бажано добре натягнути стрічку, тим самим запобігаючи нерівності.  4. Відміряйте другий відрізок стрічки. Він буде довшим.  5. Вчините з другим відрізком, як і з першим шматочком стрічки, тобто відзначте точки клеєм і приклейте. Бажано, щоб кінчики стрічок розташовувалися однаково, тим самим ви забезпечите красивий і акуратний візерунок.  6. Продовжуйте наклеювати наступні два шари (3-й і 4-й) подібним чином.  7. Тепер приготуйте золоту стрічку. Її також потрібно відміряти і приклеїти. Зробіть 2 ряду (см. картинку).
  Як прикрасити пляшку шампанського  8. Ще один відрізок золотої стрічки слід приклеїти внизу пляшки.  9. Знову приготуйте синю стрічку. Відміряйте і приклейте до нижньої частини пляшки так, щоб шов виявився ззаду.
  Як прикрасити пляшку шампанського  10. Тепер відрізаємо 7-8 синіх стрічок однакової довжини і приклеюємо їх також - щоб шов виявився ззаду.  11. Ось такий вигляд ззаду. Утворився не дуже акуратний шов, який легко можна закрити. Щоб це зробити, приготуйте канцелярський ніж і з його допомогою зробіть щілину для кінця стрічки, який потрібно просунути туди.
  Як прикрасити пляшку шампанського  12. Нанесіть трохи клею на кінчик синьої стрічки, і просуньте її в щілину.  13. Далі на всю стрічку потрібно нанести клей і щільно притиснути до пляшки.
  Як прикрасити пляшку шампанського

  Як прикрасити пляшку шампанського  14. Зверніть увагу на середину пляшки, там залишається незачинене місце. Саме туди кріпимо ще один відрізок золотистої стрічки. Куточки, що стирчать спереду, треба відрізати.
  Як прикрасити пляшку шампанського  15. Тепер можна прикрасити передню частину пляшки - додайте бантики, мережива, намистинки і т.п.
  Як прикрасити пляшку шампанського  Як прикрасити шампанське до нового року

  Як прикрасити пляшку шампанського  Вам знадобиться:  - товста алюмінієва фольга


  - дріт середньої товщини


  - клей


  - прикраси (штучні або натуральні гілки ялини, мішура, невеликі новорічні іграшки, стрічки, намиста)  1. Спочатку потрібно обернути пляшку фольгою. Бажано покрити декількома шарами (від 2-х до 4-х залежно від товщини фольги). Постарайтеся притиснути фольгу щільно до пляшки.  2. Тепер вам потрібно прикріпити дріт. Оберніть її навколо пляшки, але не щільно, щоб можна було б потім зняти, коли захочете відкрити шампанське.
  Як прикрасити пляшку шампанського  3. Приступайте до найголовнішого - безпосереднього прикраси. В принципі варіантів багато і вони залежать від вашої фантазії і доступних матеріалах.  Можете взяти кілька гілок ялинки і з допомогою клею прикріпити їх до фользі. Зробити це можна по спіралі (см. малюнок), і бажано почати з підстави пляшки.  У тих місцях, де проглядається фольга, можна прикріпити стрічки, тканини, широку тасьму або декоративну папір. Місця, де може бути видно клей, можна приховати мішурою.  4. Додайте намисто, шишки, іграшки, цукерки, невеликі ялинкові іграшки і т.п.
  Як прикрасити пляшку шампанського
  Як прикрасити скляну пляшку (відео)
  Як можна прикрасити пляшку шампанського (відео)
  Як прикрасити пляшку своїми руками (відео)


  :