Корисні поради
на всі випадки життя
» » Декупаж шампанського

Декупаж шампанського

Додано: 04.09.14
Декупаж шампанського

Зміст: • На весілля

 • Для будь-якого свята

 • На весняну тематику

 • Зимова тематика

 • На новий рік

 • Декупаж шампанського. Відео 1

 • Декупаж шампанського. Відео 2

 • Декупаж шампанського. Відео 3

 • Приклади
 • Якщо свято, будь то новий рік, день народження, 23 лютого або 8-е березня, найімовірніше, що на столі буде всім знайома товста зелена пляшка з ігристим напоєм всередині.  Іноді хочеться прикрасити стіл, і це можна зробити незвичайним способом, прикрасивши своїми руками пляшку шампанського.  Можете спробувати метод, званий декупаж пляшок шампанського - техніка, яка полягає в переносі зображення на декоруєму поверхню.  Наприклад, візерунок, який ви вирізуєте з паперових серветок, з тонкою тканиною або інших матеріалів, кріпиться за допомогою клею до виробу, який ви бажаєте декорувати. Далі він покривається декількома покривами лаку.  Нарешті у вас повинен вийти візерунок, який красиво виглядає на виробі, не створюючи враження приклеєного.  Навіть якщо ви не володієте великим даром малювати, у вас цілком може вийти гарний декупаж пляшок шампанського.  Декупаж пляшок шампанського на весілля
  Декупаж шампанського  У цьому прикладі ви дізнаєтеся, як можна прикрасити пляшку шампанського, використовуючи листівки.  Вам знадобиться:  - пляшка шампанського


  - листівка


  - акриловий лак


  - контури


  - акрилова фарба


  - поролонова губка  1. Спочатку потрібно зняти етикетку з пляшки. Для цього обмочите її в холодній воді, і вона легко зніметься.  * Можете знежирити пляшку спиртом або засобом для миття вікон.  * Якщо при видаленні етикетки клей погано знімається, спробуйте скористатися розчинником. Але в цьому випадку варто відзначити, що пляшку потрібно ретельно промити миючим засобом, інакше ви не зможете завдати акрилову фарбу.
  Декупаж шампанського  2. Тепер треба ґрунтувати пляшку акриловою фарбою або грунтом.  У даному прикладі використовується ось така листівка.
  Декупаж шампанського  3. Покрийте листівку 2-я шарами акрилового лаку і просушіть.  4. Не кваплячись зніміть верхній шар з кожної половинки.
  Декупаж шампанського

  Декупаж шампанського  5. Виріжте сюжет листівки по контуру.
  Декупаж шампанського  6. Використовуйте клей, щоб змастити пляшку і наклеїти на неї деталі листівки. Робіть все акуратно, не поспішаючи, згладжуючи краю.
  Декупаж шампанського  7. Розведіть фарбу, колір якої, на вашу думку, підійде найбільше.
  Декупаж шампанського  8. Тепер пензликом потрібно зробити контур більш темних відтінків.  9. Приготуйте невелику губку, вмочіть її у фарбу світлішого тону і акуратно зробіть серпанок, намагаючись згладжувати кордону.
  Декупаж шампанського  10. Можете зробити срібні прожилку за допомогою старої пензлика.  11. З допомогою срібного контуру прорисуйте деталі.
  Декупаж шампанського  Готово!  Як зробити декупаж пляшки шампанського
  Декупаж шампанського
  Красиво-прикрашена пляшка буде дуже хорошим подарунком одному або якщо ви просто йдете в гості.  Вам знадобиться:  - пляшка шампанського


  - водоемульсійна фарба


  - поролонова губка


  - клей ПВА


  - м'яка кисть


  - 3-х шарові серветки


  - гель з блискітками


  - перламутрова гуаш


  - деталі для декорування (стрічки, конфетті, ін.)
  Декупаж шампанського

  Декупаж шампанського

  Декупаж шампанського  1. Як і в минулому прикладі, потрібно опустити пляшку в ємність з водою, щоб зняти етикетку.  * Можете також спробувати обгорнути пляшку вологою тканиною.  2. Покрийте водоемульсійною фарбою пляшку в 2-3 шари. Просушіть кожен шар окремо. Не поспішайте, інакше змажете попередній шар.  3. Виберіть фарбу і нанесіть її поролоновою губкою.  4. Можете використовувати колер. Виберіть бажаний колір, але так, щоб він підхосм основного тону вироби. У даному прикладі використовується кораловий колір, але можна і білий.  5. Розведіть клей ПВА водою. Щоб домогтися дуже рідкого стану (щоб з пензлика він стікав струмочком).  * Краще використовувати м'яку пензлик, щоб не порвати серветку, коли будете клеїти.  * Процес приклеювання повинен робитися швидко і акуратно.  * Розгладжуйте краще від середини до краю, так ви виключіть будь-які нерівності  6. Серветками ви і будете декорувати пляшку. Для цього обов'язково потрібно зняти верхній декоративний шар.  * Варто зазначити, що ножиці не використовуються, замість цього вам потрібно "обірвати" край зображення. Так ви забезпечуєте наклеювання без грубих стиків, а це означає, що картинка виходить акуратніше.  * В той же час ви можете використовувати і чіткий край. В даному прикладі під горлечко пляшки шампанського була приклеєна срібляста смуга з завитками.  7. Приготуйте гель з блискітками і перламутрову гуаш, щоб прикрасити вашу роботу. Можете також використовувати всілякі прикраси типу стрічок та/або конфетті.  Декупаж шампанського. Майстер клас на тему весни

  Декупаж шампанського  Такий гарний презент ви зможете подарувати коханим жінкам, подругам на день народження або 8 березня.  Вам знадобиться все, що було використано в попередньому прикладі, плюс:  - стрічка (для прикраси)


  - біла квітка


  - перлину  Почніть робити все також як і в минулому прикладі, з деякими змінами.  Поверх декупажу потрібно зробити вітражним контуром квіти.  Горлечко пляшки можете прикрасити стрічкою, яка в свою чергу оздоблена перлинами різної величини. Просто нанизуєте перлини на нитку і все.  Декор потрібно приклеїти до горлечка, а не просто одягти на нього.  По стрічці вам потрібно проклеїти скляні камінчики.  Декупаж пляшок. Майстер-клас. Зима.
  Декупаж шампанського  Вам знадобиться:  - пляшка шампанського


  - ножиці


  - кисті


  - малярний скотч


  - серветки для декупажу


  - лак акриловий


  - фарби акрилові


  - контури


  - губки


  - титанові білила (біла фарба).  * Більшість з вищеперелічених речей можна знайти в спеціалізованих магазинах для творчості, а також в будівельних магазинах.  1. Спочатку потрібно зняти етикетку, обробивши її холодною водою. При цьому верхню частину потрібно залишити, а щоб вона не постраждала, можете захистити її малярським скотчем.  2. Використовуйте губку, щоб пофарбувати всю поверхню пляшки в білий колір. Після засихання фарби (щоб прискорити процес можна використовувати фен), нанесіть другий шар.  3. Закріпіть фарбу шаром лаку.  4. Акуратно зніміть верхній шар декупажной серветки. Частину зображення, яку ви бажаєте використовувати, потрібно обірвати руками, замість того, щоб використовувати ножиці.
  Декупаж шампанського  * Можете скористатися і ножицями, але в такому разі, ви можете зустріти деякі складності при приховуванні переходів між картинкою і фоном.  5. Малюнок, який ви приготували тепер потрібно приклеїти до пляшки. Це робиться за допомогою акрилового лаку (можете замінити його клеєм ПВА).  Акуратно накладіть лак поверх серветки, не забуваючи розгладжувати всі складки. Намагайтеся рухатися від центру малюнка до його країв.  6. Тепер потрібно тонувати фон пляшки. Вам допоможе акрилова фарба. Використовуйте губку, щоб наносити фарбу. Потрібно трохи заходити на поверхню серветки.
  Декупаж шампанського  Ви можете регулювати інтенсивність кольору, лише сильніше натискаючи на губку або навпаки.  Вибір кольору за вами.  7. Після висихання фарби, покрийте пляшку акриловим лаком (бажано нанести від 3 до 5 шарів).  8. Прикрасьте візерунками, додайте потрібні написи, використовуючи кольорові контури, і закріпіть всі додатковим шаром лаку.
  Декупаж шампанського

  Декупаж шампанського  9. Зав'язати бантик і готово!  Декупаж пляшки шампанського на новий рік

  Декупаж шампанського
  Можна прикрасити пляшку на зимову тематику.  Вам знадобиться:  - акрилова фарба біла і блакитна


  - декоративна серветка


  - губка


  - пензлик


  - клей  1. Як зазвичай для початку потрібно зняти етикетку.
  Декупаж шампанського  2. Використовуйте губку, щоб завдати білий тон.
  Декупаж шампанського  3. Наклейте декоративну серветку з допомогою клею.
  Декупаж шампанського  4. Залежно від кольору серветки, виберіть фарбу і акуратно замаскуйте краї серветки.
  Декупаж шампанського

  Декупаж шампанського  5. Пензликом намалюйте кілька додаткових деталей (наприклад, невеликі зірочки).
  Декупаж шампанського
  Декупаж шампанського (відео)

  Декупаж пляшки шампанського майстер клас

  Декупаж шампанського на новий рік
  Приклади декупажу шампанського (фото)
  Декупаж шампанського

  Декупаж шампанського

  Декупаж шампанського

  Декупаж шампанського

  Декупаж шампанського


  :