Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як взяти кредит в Ощадбанку: практичне керівництво

Як взяти кредит в Ощадбанку: практичне керівництво

Додано: 09.09.14
Рубрика: Бізнес
Як взяти кредит в Ощадбанку: практичне керівництво
Гроші можуть знадобитися людині в будь-який час. Необхідно терміново придбати якусь важливу річ, забезпечити дитині можливість отримати якісну освіту, хочеться поїхати у відпустку І це ще далеко не всі причини, за якими споживач може почати шукати відповідь на питання, як взяти кредит в Ощадбанку. Які документи необхідні для оформлення позики, і як взагалі підступити до вирішення цієї проблеми?

Які документи претенденту слід надати в банк

[b] Найманому працівнику [/b]

Щоб отримати кредит, потенційний позичальник повинен надати в Ощадбанк наступні документи:

- заява, заповнена у вигляді анкети;

- паспорт (у більшості випадків достатньо паспорта самого позичальника, але іноді також може знадобитися паспорт поручителя або заставодавця);

- документи, які відображають фінансовий стан позичальника (або його поручителя). Як правило, для працюючих людей це заповнена по 2-ПДФО довідка з підприємства, на якому ця людина працює протягом останніх 6 місяців, або довідка, заповнена за формою Ощадбанку (за цей же період).

[b] Пенсіонеру [/b]

Якщо людина, яка хоче оформити кредит, на пенсії, то йому необхідно представити в Ощадбанк довідку, в якій зазначається, яку саме суму він отримує у відділенні Пенсійного фонду РФ. Причому в тих випадках, коли пенсія нараховується через цей же банк, представляти таку довідку не потрібно.

[b] Інсмідуальному підприємцю [/b]

Якщо ж здобувач є приватним підприємцем, який працює на ринку без утворення юридичної обличчя, або якщо він отримує дохід з якогось іншого джерела, не забороненого законодавством, то йому, щоб отримати кредит в Ощадбанку , потрібно подати наступний пакет документів:

- документ ПБОЮЛ, який свідчить про отримання реєстрації в ЕГРІП (єдиному державному реєстрі інсмідуальних підприємців);

- якщо підприємницька діяльність претендента підлягає обов'язковому ліцензуванню згідно з чинним законодавством, то він також повинен надати офіційну ліцензію (оригінал або нотаріально завірену копію);

- податкову декларацію;

- довідку за формою 2-ПДФО (у тому випадку, якщо сплату податків за здобувача здійснює податковий агент);

- книгу обліку доходів і витрат.

Ну і звичайно, в тих випадках, коли здобувач прагне отримати грошові кошти під заставу, він зобов'язаний надати документи, що підтверджують право володіння цією заставою.

А також, у разі виникнення необхідності, кредитний інспектор може запросити додаткові документи.

[b] Як діяти, якщо ви хочете отримати кредит? [/b]

Ощадбанк недарма вважається найбільшим з сучасних банківських установ, що функціонують на території Росії - щодня він видає кредити готівкою величезної кількості позичальників.

Це стає можливим, насамперед, завдяки наявності в цьому банку безлічі відділень і філій, так що людина, що бажає оформити кредит, повинен просто відвідати найближчий Ощадбанк (зробити це можна у будь-якому куточку нашої країни). Тим більше що оформити кредит досить просто - вам потрібно вибрати відповідну кредитну програму, діючи чітко за схемою, подати заявку на отримання позики. А якщо виникнуть якісь питання або труднощі, то ви в будь-який момент зможете отримати консультацію у працівників цієї установи - вони підкажуть максимально відповідну для вас різновид кредитної програми розкажуть, як діяти, щоб домогтися позитивної відповіді на свій запит.