Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити з паперу коробочку: поетапна інструкція виготовлення

Як зробити з паперу коробочку: поетапна інструкція виготовлення

Додано: 09.09.14
Як зробити з паперу коробочку: поетапна інструкція виготовлення
Мистецтво орігамі досить багатогранна, так як зі звичайного паперу можна виготовити неймовірну кількість виробів, які стануть невід'ємною частиною інтер'єру вашого житла. Крім того, такі вироби досить практичні.

Зокрема, звичайна коробочка з паперу, зроблена своїми руками, може стати яскравим і елегантною упаковкою для подарунка. При цьому такий виріб буде напрочуд надійним, в нього можна помістити ароматне мило або невелику кількість смачних шоколадних цукерок в якості презенту. Того, кому призначений подарунок, по достоїнству оцінить його оригінальну і яскраву упаковку, дізнавшись про те, що зроблена вона в домашніх умовах.

[b] Як зробити коробочку з паперу? [/b]

Отже, якщо ви хотіли б навчитися виготовляти таку цікаву саморобку, то нижчеописані правила допоможуть вам у цьому. Слідуючи інструкції, ви дуже скоро зможете милуватися оригінальною і універсальної коробочкою, якої завжди знайдеться застосування.

Вам потрібно щільний папір будь-якого кольору і трохи терпіння. Схема виготовлення коробочки з паперу досить проста. Заготовка повинна мати квадратну форму, тому спочатку слід зробити аркуш паперу квадратним.

[b] Інструкція з виготовлення коробочки з паперу [/b]
Паперовий квадрат згинаємо навпіл і грунтовно пригладжуємо лінію згину, щоб вона візуально була чіткою.

Розгортаємо квадрат і проробляємо аналогічну процедуру, але вже по вертикалі.

Розгинаємо заготовку. В результаті повинен сформуватися квадрат, який має дві пересічні між собою лінії.

Згинаємо квадрат навпіл по діагоналі, а потім розгинаємо і повторюємо ту ж операцію з іншого діагоналлю.

Кожен кут квадрата загинаємо до середини заготовки, щоб вийшов ромб.

Два протилежних кута ромба необхідно відігнути назад, щоб заготовка нагадувала «цукерку».

Бічні елементи «цукерки», які не мають гострих вершинок, слід загнути вертикально, щоб утворився прямий кут. Аналогічним способом загинаємо вертикально гострі краї. Верхні частини «цукерки» необхідно по черзі загнути всередину коробочки. Готово!
Як зробити з паперу коробочку: поетапна інструкція виготовлення


[b] Виготовлення кришки [/b]

Крім безпосередньо коробочки, можна також виготовити до неї кришку. Коробочка з паперу з кришкою буде виглядати більш імпозантно і солідно. Схема виготовлення при цьому аналогічна схемі виготовлення коробочки. Єдина відмінність полягає в тому, що для виготовлення кришки слід використовувати заготовку на кілька міліметрів більше. Що стосується декорування, то все залежить від польоту вашої творчої фантазії. Можна прикрасити коробочку стрічками, блискітками, шматочками тканини.

Коробки, мають кришки, призначені для багаторазового використання, а якщо їх використовувати в приміщеннях, то вони можуть мати необмежений термін служби. Головне, стежити за тим, щоб у картонну коробку не потрапляла волога.

[b] Види кришок для паперової коробки [/b]

Кришка може бути двох типів:

- знімна - в цьому варіанті коробка складається з двох елементів: безпосередньо коробки і кришки. Дана конструкція носить назву «телескопічна»;

- відкидна - в цьому випадку коробка являє собою єдину конструкцію, кришка кріпиться до однієї з стінок і є невід'ємною її частиною. Перевага такого виробу полягає в тому, що кришка ніколи не втрачається.

Варіантів виготовлення коробочки з паперу існує безліч, в будь-якому випадку, вибір залишається за вами.