Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вироби з пластикових пляшок: покрокові і різноманітні техніки виготовлення

Вироби з пластикових пляшок: покрокові і різноманітні техніки виготовлення

Додано: 09.09.14
Вироби з пластикових пляшок: покрокові і різноманітні техніки виготовлення
При наявності вільного часу, фантазії і бажання зробити щось цікаве, можна виготовити різні вироби з пластикових пляшок. Наприклад, квіти, за допомогою яких інтер'єр будинку придбає особливий колорит.

[b] Пластикові квіти [/b]

З широкої частини пляшки виготовляється основа квітки. Спочатку потрібно зробити паперовий шаблон квітки з чотирьох пелюсток. Потім накласти шаблон на пляшку і обвести по контуру. Потім вирізати пластиковий елемент, яких може бути 4-6 штук або більше.

Вирізані квіти потрібно обробити, тобто край кожного елемента акуратно обпалити над газовою плитою. Тепер в центрі елемента зробити шилом прокол.

Вироби з пластикових пляшок: покрокові і різноманітні техніки виготовленняДалі збірка. На дріт нанизуються зроблені основи. Їх потрібно щільніше притиснути один до одного, і надати квітці закінчений вигляд. Для краси в середину квітки можна вкласти бусинку.

Вироби з пластикових пляшок: покрокові і різноманітні техніки виготовлення
[b] Пластиковий фламінго [/b]

Можна виготовити практично будь-які вироби з пластикових пляшок своїми руками. Навіть таку екзотичну птицю, як фламінго.

Вироби з пластикових пляшок: покрокові і різноманітні техніки виготовленняПотрібно підготувати п'ятилітрові пластикові пляшки (кілька штук), три металевих прута або стержня, частина гнучкого шланга.

Перша пляшка служить тілом фламінго. В ній потрібно проткнути кришку і міцно закріпити металевий прут, який згинається для отримання шиї птиці.

Інші пляшки (7-8 штук) використовуються для вирізання пір'я фламінго. Бо в зібраному вигляді фарбувати пір'я буде важко, потрібно попередньо пофарбувати пляшки рожевої акриловою фарбою. Забарвлені пляшки розрізаються на велику кількість пір'я. Вирізані великі пір'я повинні мати овальну форму з глибокими дугоподібними нарізками по всій ширині. Щоб пір'я вийшло пишним і густим, потрібно зробити більше надрізів.Вироби з пластикових пляшок: покрокові і різноманітні техніки виготовлення


Для прикріплення пір'я на тілі птаха на першій пластиковій пляшці проробляються поздовжні часті розрізи, в які вставляються пір'я.

Тепер черга дійшла до голови. Відрізок від гнучкого шланга надівається на металевий прут (шию). Голову птиці та її масивний дзьоб важко зімітувати з пластику. Ці деталі вирізаються з дерева або ліпляться з цементу. Потім голову, дзьоб і шию слід пофарбувати в потрібний колір.

Залишилися металеві прути закріплюють у нижній частині тіла і зафарбовують. Це ноги фламінго.

[b] Красива метелик [/b]

З пластикових пляшок відмінно виходять дитячі вироби. Так, щоб зробити пластикову метелика, потрібні безбарвна пляшка. Спочатку відрізають шийку і дно. На розрізану середню частину пляшки накласти трафарет метелики і з допомогою маркера перевести контури. Тепер акуратно вирізати по контуру.

Крила метелика зігнути так, щоб контур опинився зверху. По лініях знову провести маркером. Тепер виріб потрібно пофарбувати акриловими фарбами, але також підійдуть фарби по склу, лак для нігтів або вітражні фарби.

Вироби з пластикових пляшок: покрокові і різноманітні техніки виготовленняПідібрати намистинки різних розмірів для тельця метелики, а дріт використовувати для вусиків. Тільце з вусиками приклеюється клеєм до метелика. Верхню частину метелика можна додатково прикрасити бісером, стразами, блискітками.

[b] Інші пластикові образи [/b]

Пляшки з пластику відмінно підходять для різних виробів. Майстер-клас з їх виготовлення може включати різноманітний матеріал.

Так, пластикові пляшки можна перетворити в такі чудові речі, як:

- пальмове дерево;

- лебедя;

- паровозик з колесами з пляшкових кришечок;

- шкатулочки або коробочки;

- вазочки;

- рамки для фотографій;

- ковпаки для освітлювальних приладів;

- фігурки реальних і фантастичних тварин.